Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyan felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan felejtsem el? Csúnyán átvert.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet röviden tömören, hogy megismertem egy pasit, bele szerettem (jobban,mint kellett volna) ,azt éreztem,hogy ő is szeret... Találkoztunk .. mint utólag kiderült házas es gyerekei vannak... A feleségével rossz a kapcsolata nem tudom miért, nem is érdekel. Mióta megtudtam ( o nem közölte velem) kerülöm.. ő se keres semmivel, csak folyton féltékenykedik meg bámul... Aztán megtudtam h még kavar másokkal is.. én olyan szintén össze törtem hogy nem tudom már hogy mit tegyek.. nem birom ezt! Én is csak egy nő lettem volna akit lefektet?? Hat szép.. ha rossz a kapcsolata váljon! Ha meg cujon, ne hazasodjon... Az a legrosszabb benne, hogy én szerelmes vagyok belé, es minden nap látom, ezért az idő nem lesz a gyogyitom! Más pasira nem tudok rá nézni.. nem tudok aludni, csak sírok es sírok... Valaki segitsen!


2013. márc. 5. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

pedig ez egyszerű: nem ő az igazi

és nem érdemes miatta bánkódnod!

2013. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

családja is van

meg másokkal is kavar, ne azzal foglalkozzál, hogy ő mit csinál

ugyan már, az agyadat használd ennyi, el kell felejteni, csak dugásra kellenél továbbra is N

2013. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi köztünk, időben megtudtamegtudtam
2013. márc. 5. 23:26
 4/5 A kérdező kommentje:
*Nem történt semmi köztünk, időben megtudta h foglalt.
2013. márc. 5. 23:26
 5/5 A kérdező kommentje:
*megtudtam
2013. márc. 5. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!