Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízhatnék a férfiakban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék a férfiakban?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig olyan férfiak kellenek nekem, olyanokkal hoz össze a sors, akik végül átejtenek, vagy csak szexre kellek nekik... Valaki van még ezzel így? Fogok találni végre egy olyan pasit, akiben megbízhatok és nem használ ki?


22/N



2013. márc. 20. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
de még egy kalap alá veszi őket, így egyelőre esélytelen a dolog
2013. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem érted, hogy nem veszem egy kalap alá őket? Mert tudom, hogy vannak kivételek, de nekem sosincs szerencsém hozzájuk!!! -.-"
2013. márc. 21. 01:14
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Van, aki csak erre jó.
2013. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy, hogy ilyet mondasz, pedig nem ismersz... Nem vagyok ribanc, de neked nem fogom ezt bizonygatni...
2013. márc. 21. 07:52
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ha túl jó palit választasz az csak megkur, mivel van még 1000 más lehetősége felszedni csajokat, és hát egyszer vagyunk fiatalok ugye...

Ha átlagosat választasz akkor meg neked lesz bajod hogy vonzóbbat akarsz :DDD (nem cska a külsőre értem)


a csajok jobban szívnak szerintem ilyen téren

F19 (most van bnőm de szűzike vagyok)

2013. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gondoltam, hogy ribanc lennél, de van valami abban, amit az utolsó válaszoló írt. Ha csak a jóképűség, a lóvé és a felsőtest számít, akkor ne csodálkozz, hogy csak megdugni akar, mert simán megteheti.

Persze lehet, hogy csak nem volt szerencséd.

2013. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó két kommentelő! Teljesen egyetértek Veletek!
2013. márc. 21. 19:31
 18/18 anonim ***** válasza:

talán a 30asok között több lesz az olyan aki veled is marad talán, úgyhogy ez már csak jobb lesz nyugi

F19 utolsó előtti

2013. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!