Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek az "első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek az "első szerelem" ne jutna minden nap eszébe? Vagy csak én nem tudom elfelejteni évek után se?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lassan, de biztosan kezdek kijönni az alagútból pár hónap után. El fog múlni nálad is.
2013. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Japp, nekem szinte sosem jut már eszembe. Igaz, hogy durván 8 éve volt már... Évente egyszer azért megemlékezek róla. Megmutatta, hogy milyen csajt nem akarok többet... :D
2013. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem most jutott eszembe elsőre mióta elhagytam,de most is azért mert ez a kérdést olvastam. :D
2013. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem minden nap, de azért eszembe szokott jutni néha.
2013. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai lányoknál az a fogalom mint"első szerelem"nem ugyanazt jelenti mint annakidején...
2013. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem évekbe telt mire eljutottam odáig hogy már nem jut eszembe... persze sok rosszat kaptam tőle, nem is volt tán igazi kapcsolat (önhibámon kívül), de most már tudom hogy mekkora hülye voltam...

De van egy kapcsolat ami bár nem az első volt de amíg élek nem felejtem...

2013. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szinte soha nem jut eszembe ...
2013. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve ért véget, és most már egész jól elfelejtettem, nem is igen jut már eszembe, csak nagyonnagyonnagyonnagyon ritkán, többnyire, ha valaki felhozza, vagy valami kapcsán eszembe juttatják valahogy. Különben nem. Találtam még nála is jobbat, aki sikeresen elfeledtet velem minden korábbi egyént :D
2013. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen régen volt. Az én első szerelmem már annyira a távoli múltban van, és annyi minden történt azóta, hogy nem jut eszembe. Ja, most mégis eszembe jutott... :)
2013. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán, de eszembe jut...viszont olyankor teljesen kiborulok ha csak úgy beugrik hirtelen, és elvonulok egy napra kaja pia nélkül egy sötét szobába....sztán másnap minden rendben :D
2013. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!