Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha elveszett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elveszett a bizalom, de nagyon szeretem? Ti mit csinálnátok vagy csináltatok?

Figyelt kérdés
Hazudott nekem, félek tőle meg is csalt. Állítása szerint nem. Bele lehet magyarázni, hogy nem azt is, hogy igen. Bármit. Bárhogy is van szenvedek, de azért szenvedek, mert szeretem és vele szeretnék lenni. Mi tanácsolnátok nekem? Mit tegyek? ...Tény, hogy hiába szeretem őt szenvedni nem szeretnék egy kapcsolatban vége lesz így, de mindent meg szeretnék tenni, hogy együtt maradjunk.

2013. ápr. 8. 12:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Meglehet persze. ...de ez két dolog. Van, hogy hazudott nekem és van egy olyan esély is, hogy megcsalt. A hazugság miatt már most nem bízom benne, sőt nem hiszem így el, hogy nem csalt meg.
2013. ápr. 8. 13:13
 12/14 anonim válasza:

A kérdés, hogy ő szeret-e? Te azt írtad, nagyon szereted. Azt neked kell érezni, hogy ő is szeret-e téged! Ha azt érzed, hogy szeret, akkor tegyétek rendbe a dolgokat és maradjatok együtt.

A legfontosabb, hogy lehet, most úgy érzed, szenvedsz, ezt nem teheti jóvá, stb. Időt kell adni mindennek és boldogok lehettek. Ha meg nem, akkor keresel mást, ennyi, nem kell túlbonyolítani!

2013. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A bizalmat vissza lehet szerezni kemény munkával de csak ha MINDKETTEN akarjátok és tényleg szeretitek egymást.

Nálunk is elveszett a bizalom. Engem nem fogadott vissza, ő nem tud szeretni bizalom nélkül. Reményt kaptam még, esélyt azt nem sajnos. De nektek hátha sikerül. Te jobban szereted őt mint engem szeret a barátom igy adj neki esélyt, hogy bizonyithasson neked.

2013. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekünk sikerült helyrehozni a bízalomvesztest. ha szereted ne mondj le róla ilyen könnyen
2013. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!