Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogyan dolgoztát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan dolgoztátok fel ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Amikor láttad a volt párodon, hogy túl van rajtad. Új szerelme lett, vele boldog, te meg egyedül szomorkodsz. Olyan nehéz elhinni, hogy eddig engem szeretett én voltam a mindene. Mit tehetek ilyenkor?

2013. ápr. 10. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyin nehezen. Éjszakákat sírtam át, és hiába mondogattam, hogy így jobb, neki is, nekem is, nagyon fájt. De egyszerűen muszáj volt elfogadni, hogy kész vége.

Mivel a legutolsó szakításom nagyon csúnya volt, inkább a negatívumokra koncentráltam, nekem így könnyebb volt elengedni. És próbáltam elterelni a gondolataimat, új ismeretségeket szerezni, lekötni magam.

Sajnos nem tudok jobbat mondani, csak hogy bízd az időre magad. Az egyik legnagyobb közhely, de igaz!

2013. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Minekaz144 ***** válasza:

Ez van velem is és sajnos nem tudsz ellene tenni semmit, mert felőle már kihűlt az érzés. Mit tehetsz?

Továbblépsz más választásod nincs és te is keresel egy másik párt aki elfeledteti veled. Én addig is próbálom lekötni magam elterelni a figyelmem több kevesebb sikerrel.

A lényeg, hogyha nagyon szeretted akkor el fog tartani egy darabig.

A legfontosabb pedig, hogy kerüld őt minden téren, ha tudod (személyes találkozás, adatlap nézegetés, közös barátoktól hírzárlat, stb...) különben csak megnehezíted a felejtést és csak ő rajta fogsz agyalni állandóan. Együtt érzek veled kitartás majd jön más :)

2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amit 3# írt azt más se tudta volna jobban leírni,szerintem is csináld úgy ahogy ő mondta és 1# válaszoló amit belinkelt az megindító olvassátok el:)
2013. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az idö. En ilyen miatt voltam drogokon, csak annyiba segítettek hogy valamivel elviselhetöbben telt az idő mert addig se járt az agyam (nem lettem egyikre se befüggve) és itt is az idő gyógyitotta be. Kirartást!
2013. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Le kell kötnöd magad, változtass az életeden, kezdj el sportolni, építsd fel magad újra. Lassan 2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel. Eldöntöttem, hogy újra formába hozom magam, mentálisan és fizikailag egyaránt. Tudatosan nyitottabb vagyok az emberek felé, kommunikatívabb lettem, már ettől is jobb. Emellett elkezdtem diétázni, mert a 3 év alatt amíg együtt voltunk kicsit eleresztettem magam, 9 kilót fogytam és újra elkezdtem edzőterembe járni, hogy visszaszerezzem a régi masszív alkatom. Ezek segítenek, persze így is eszembe jut naponta, de már nem vagyok igazán letörve. Én azt mondom ilyenkor a legjobb egy tudatos életmódváltás amivel visszaszerzed az önbecsülésed!

26F

2013. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mostani kapcsolatom előtt volt egy csúnya szakításom,amit eléggé megsínylettem.Igazából fél évembe telt,míg tovább tudtam lépni,eleinte csak vegetáltam.Először rendszeresen átsírtam az éjszakákat,rosszul aludtam,nappal fáradt voltam és kedvtelen.Mindenkire féltékeny voltam,bárhol láttam,rosszul esett.Aztán pár hónap múlva már eljártam szórakozni,a számát kitöröltem,a neten letiltottam,ha ő keresett,nem vettem fel a telefont,nem reagáltam rá.Ahogy telt az idő,megkopott a fájdalom is.Közben stílust váltottam,fogytam,elkezdtem csinosabban öltözködni.Végül egy szórakozóhelyen ismertem meg azt az embert,akit melóban láttam meg először,aki ma a párom.

Hidd el,semmi sem véletlen,és valahányszor bezárul egy ajtó,kinyílik egy másik.

2013. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!