Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
3 éve van barátnőm. Nem akkora a szerelem már mint volt, inkább átalakult kötődéssé... kb 1 hónappal ezelőtt egyik előadáson oda ült mellém egy elképesztő lány, akkor kicsit beszélgettünk...Azóta jóval többet már és én egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Legszívesebben vele lennék egész nap...A dolgot még inkább bonyolítja, hogy neki is van párja és ráadásul nem tudom, hogyan viszonyul hozzám. Többször megérintett már, de de nem tudom kiolvasni sem ezekből sem másból, hogy érezhet e egyáltalán valamit irántam... A kérdés az, hogy beszéljek e vele vagy hagyjam az egészet? Attól félek, hogy ha elmondom, akkor barátok sem lehetünk...ha viszont nem mondom el, akkor meg lehet, hogy életem nőjét hagyom kicsúszni a kezeim közül... valakinek ötlet?
2013. márc. 11. 16:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg várjak, hátha szakítanak és akkor már nem olyan nagy görénység ilyet bevallani?
2013. márc. 11. 17:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2013. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szavakból ért az ember
2013. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!