Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha ilyenek járnak a fejemben?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, még nem volt barátnőm, és úgy tervezem, hogy várok pl 30 35 éves koromig, és ha akkor sem lesz, akkor végzek magammal? próbáltam már én mindenhogy csajozni.. nem sikerül évek óta. csak felidegel és kiakadok ha szerelmes párokat látok az utcán. próbáltam nem keresni lányt, remélve hátha megtalál magától, próbáltam keresni, semmi. elegem van ebből. mióta az eszemet tudom, ez megy. és a sok f*reg meg boldog. én persze normális érző ember vagyok, én meg szenvedjek????? életem végéig?

2013. máj. 13. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Esetleg internetes társkereső? Járj el "bulikba", majd csak megismersz egy normális lányt. De az, hogy végzel magaddal EGYÁLTALÁN NEM NORMÁLIS és eszedbe ne jusson ezt tenni !
2013. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális ha abnormálisak az igényeid.Esetleg gondolkodj el azon ,hogy lejjebb teszed a lécet,tudod nem mindenkinek való a ferrari,egyeseknek a trabant is jó.
2013. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
És élni nem lehet nő nélkül vagy mi a f*sz van ? Ha eleged van az egészből szarj rá oszt keress más elfoglaltságot.Nem csak e körül forog a világ.Am meg ha jól keresel ott vannak a k*rvák
2013. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
tudjátok, eddig szerettem a kihívásokat megvan már szinte mindenem jól fizető állásom, jogsim, autóm, motorom, minden amit szerettem volna elérni de ez a lány dolog kifog rajtam. Sokuk olyan beképzelt is, és mércéből meg már hová adjak le? süllyedjek le a c*gány lányokhoz? ..... akkor már tényleg inkább felhúzom magamat. nem vagyok nagyra vágyó egyáltalán de szerintem van egy normális kinézetem, és lehetne egy normális barátnőm is. mostanában egyre idegbetegebb vagyok bár lehet hogy nem csak e miatt.. kezdek indulatos is lenni. de lehet ezt kellene hogy le**arjam a lányokat, meg mindent és élni napról napra. egy ideje elterveztem már ezt, de lássuk be társ nélkül nem lehet élni én meg pláne olyan vagyok hogy szükségem lenne valakire.. akkor nem tehetek mást mint várok.. discóba bedrogozott részeg lányokhoz semmi kedvem. prostinak én meg azért nem fizetek... majd kapjak el valamit és még jobb lesz a helyzetem utána még amiatt sem lehetne nőm. nincs kedvem nemi gondozóba járni...
2013. máj. 13. 14:17
 5/27 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten!
2013. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ismerkedtem neten is de a legtöbbje leráz, meg válaszolni sem méltet hogy pl: hé te bal**sz nem akarok veled beszélgetni.. nagyon rafináltak.
2013. máj. 13. 14:22
 7/27 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológushoz! Ez már komolyan beteges! Komolyan, te így akarsz becsajozni, hogy kihívásnak tekinted a dolgot? Barátaid vannak? Társaságba jársz? Más emberekkel (nem párkapcsolatban) jól el tudsz lenni? Ha a válasz NEM, akkor ezen kezdj el dolgozni sürgősen, mert én az írásod alapján sírva menekülnék egy ilyen megkeseredett, idegbeteg pasinak a 100 méteres körzetéből is! Bocs, de tényleg ezt érzem, és ezzel simán el lehet űzni a nőket! Mert megérezzük! A mosolygós, vidám embereket szeretjük, akiknek a társaságában JÓ lenni, akiktől feltöltődünk, és nem leszívják az energiáinkat!
2013. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
jó hát akkor ezzel meg is van oldva a problémám. dilidokihoz nem megyek, az biztos. várok még, aztán lesz ami lesz. elkerülni, az a legegyszerűbb ugye? így van ez a lányok 99 %-ával. semmi baj. ez van ezt kell szeretni. Kerüljenek csak akkor el ne 100, hanem 10 km-es körzetben.
2013. máj. 13. 14:27
 9/27 A kérdező kommentje:
nem tehetek róla hogy nem vigyorgok állandóan..
2013. máj. 13. 14:28
 10/27 anonim ***** válasza:
El is fogunk, hacsak nem változtatsz magadon! Te komolyan azt várod, hogy szeressenek, miközben te utálod magad és az egész világot? Ébresztő! Lehet rajta változtatni, csak rajtad múlik! De ha te inkább leírod magad, akkor egészségedre. De akkor ne panaszkodj, meg ne a nőket fikázd, ha te nem vagy hajlandó a kisujjadat sem mozdítani az ügy érdekében, csak elvárod, hogy fogadjanak el úgy, ahogy vagy!
2013. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!