Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítok vele mi van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok vele mi van ha öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Már nem bírom vele,véget akarok vetni neki!Viszont nagyon sok rossz történt vele..nagyon szegény családból való,szinte nincs mit ennie..stb..nem bírom már hallgatni a dolgait..már azon is elgondolkoztam csak azért jön hozzám,hogy egyen és cigizzen..mit tegyek???

2013. máj. 19. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja és ezt nem lehet neki elmondani, ANEMJÓJÁT!!
2013. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
elmondtam neki,mindig nyaggatom..keress!!de még engem b..sz le,hogy nem értem meg hogy nincs semmi!!Mindig azt mondja elege van az életből...nincs értelme élni..
2013. máj. 19. 14:21
 13/21 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Ha öngyilkos lesz az nem a te problémád! Inkább vagy boldogtalan mellette? Hát tessék a sarkadra állni!
2013. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 The Other ***** válasza:

Szakíts nyugodtan, ne b@szd el az életed egy ilyen szerencsétlennel. Nem vagy te mártír vagy szeretetszolgálat, hogy más kényelme miatt szenvedj...


Ha pedig mégis annak képzeled magad, akkor nyugodtan állj be szó szerint és átvitt értelemben szopni, de akkor ne panaszkodj, mert te döntöttél így.


Ilyen egyszerű.

2013. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember előbb-utóbb nélküled is öngyi lesz.
2013. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mindig a köbgyökök találnak nőt... hihetetlen. :D
2013. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd hogy kihasználjon! ha nincs munkája, illetve nincs pénze cigire, ne dohányozzon , rém egyszerű.


ha meg megöli magát, hát istenem... egy hülyével kevesebb:)


dobd ki sürgősen!


27/N

2013. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor legyen. (De nem lesz) Inkább, mint hogy te meg élve eltemesd magad mellette.
2013. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

szájhős! ha ennyire hangoztatja én megmondanám neki:-Gyerünk csináld!Itt vagy még?!Szerintem ez kissé letöri a rügyét és elgondolkozik...főleg ha előtte jól beletaposol a lékébe! ;)

és nyugodt szívvel szakíts vele...Tedd ki a szűrét!!

2013. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Magyarázd meg neki, hogy te nem vagy vele boldog és sajnos külön kell menjetek. Legyél vele kedves, de határozott, ne hasson mg ha sajnáltatja magát neked. Add a tudatára, hogy vége van és nem lesz esély arra, hogy újrakezdjétek. Ha ezek után öngyilkos lesz az nem a te hibád. Az ő élete, ha eldobja akkor az az ő felelőssége. Minden szarból talpra lehet állni, csak sokan kényelmesebbnek tartják a siránkozást és az önsajnálatot.
2013. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!