Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki megtetszett nekem.

Legutóbb amikor a templomban voltam ő is ott volt és sokat szemezett velem. Majd következő héten szünetekben is sokszor összeakadt a tekintetünk. Volt olyan, hogy összenéztünk és elkapta a fejét. Amikor a barátnőivel volt, beszélgetett velük, mondott nekik valamit miközben felém nézett és a többiek is elkezdtek felém nézni. Ma az út túloldalán ment egy barátnőjével, majd amikor meglátott, mondott valamit a barátnőjének, és ő is rám nézett.

Tudom, nem sok infó, de vélemények?



2013. máj. 22. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Végül úgy alakult, hogy ma bejelöltem facebookon, de nem fogadta el, szóval semmit sem érez valószínűleg
2013. jún. 10. 20:51
 22/66 A kérdező kommentje:
Mégis visszaigazolt facebookon!
2013. jún. 15. 20:25
 23/66 anonim ***** válasza:
Na ráírtál ?? :)
2013. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
Igen, vissza is írt! :)
2013. jún. 17. 08:15
 25/66 anonim ***** válasza:
Na, szuper!!! :) Ügyes légy! Majd mesélj mi volt :D
2013. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Amikor először beszélgettünk, ráterelődött a téma a zenei ízlésre, és hát eléggé egy húron pendülünk zenében, szóval azon jót tudtunk beszélgetni. Ám elég keveset van facebookon, és utána elég erőltetett beszélgetésünk volt, de tegnap a VOLT fesztiválról meg újra a zenékről, ilyesmikről elég jól eldumálgattunk :)
2013. jún. 24. 14:39
 27/66 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle van-e kedve találkozni veled! :)))
2013. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem a facebookra kell alapiozni a kapcsolatotokat. :) kérdezgesd még másról is, hátha másban is egy húron pendültök. Hívd ki, ilyesmik. Szerintem tetszel neki.:)
2013. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
De szerintem nem érez irántam többet sima barátságnál, és ettől félek. Hogy honnan veszem? Tegnap is mobilról beszélgettünk, és amikor elköszönt írtam neki, hogy ha ma van kedve és ideje rám, akkor írjon, mert elfoglalt leszek kicsit, de azért fent leszek. Ma már többször is láttam hogy hozzászólt pl. rokona képéhez, meg ilyenek, de csak mobilról volt fent. Tegnap említette nekem, hogy ha gépről lesz, feltétlenül megnézi amit linkeltem neki, mert kíváncsi rá, szóval lehet hogy még nem volt gépnél, és majd ha ott lesz akkor szándékozik írni, de kevés esélyt látok rá :/ Szóval ezért nem merem elhívni sehova, mert elég bizonytalan vagyok, és ha visszautasít, akkor egyértelmű, hogy írnom se szabad neki utána, de az szörnyű lenne :(
2013. jún. 24. 17:47
 30/66 anonim ***** válasza:
Ez a bizonytalankodás és analizálgatás sose jó!!! :) Hidd el, hívd el talira, és majd meglátod mit reagál! Ha meg nem akar veled találkozni, legalább nem pocsékolod tovább az idődet :)
2013. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!