Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki megtetszett nekem.

Legutóbb amikor a templomban voltam ő is ott volt és sokat szemezett velem. Majd következő héten szünetekben is sokszor összeakadt a tekintetünk. Volt olyan, hogy összenéztünk és elkapta a fejét. Amikor a barátnőivel volt, beszélgetett velük, mondott nekik valamit miközben felém nézett és a többiek is elkezdtek felém nézni. Ma az út túloldalán ment egy barátnőjével, majd amikor meglátott, mondott valamit a barátnőjének, és ő is rám nézett.

Tudom, nem sok infó, de vélemények?



2013. máj. 22. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

Aha, értelek :)

Csak még elégé fájó nekem, mert belé vagyok még zúgva :/

2013. júl. 9. 15:14
 42/66 anonim ***** válasza:
az előbbi vok :) ne foglalkozz vele ne gondolj rá ha meg vmit like-ol fb-n szard le,egy hello nem jelenti h puszipacsi lesz ! higgy nekem :)
2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
Csak már ha facebookon látom, hogy valamit csinál, már akkor ő jár a fejemben és rajta spekulálok :/
2013. júl. 9. 22:52
 44/66 anonim ***** válasza:
ismerőős,de kihevered!! vagy ha rak fel ilyen szerelmetes képeket amit az én anno kiszemeltem tett fel nyalt mindenkinek,megfogtasm oszt toroltem. látni látod de csak ha akarod
2013. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Á, ő nem ilyen lány, ritkán rak fel facebookra dolgokat, inkább blogol :) Amúgy nagyon kedves csaj, soha nem törölném le
2013. júl. 10. 14:12
 46/66 anonim ***** válasza:
inenntől rajtad áll v bukik a dolog! segitettem amit tudtam,sok sikert!! :)
2013. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
fejleményt majd írj!!!!!! :)
2013. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Hát, azóta, mióta tisztázta a dolgokat, összesen 2-3-szor írtam rá, hogy mi újság, és jól el tudtunk beszélgetni, de nem tudom, legközelebb mikor beszélgessek vele. Aztán előbb-utóbb eljön a szeptember, és gyakrabban fogok vele találkozni a suliban. :)
2013. júl. 10. 14:24
 49/66 anonim ***** válasza:
mondom én le se sz.rnám a suliba meg csak köszönnék neki oszt törölje szemét száját :)én véleményem,de a te dolgod!
2013. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon rendes és jófej lány...
2013. júl. 18. 07:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!