Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki megtetszett nekem.

Legutóbb amikor a templomban voltam ő is ott volt és sokat szemezett velem. Majd következő héten szünetekben is sokszor összeakadt a tekintetünk. Volt olyan, hogy összenéztünk és elkapta a fejét. Amikor a barátnőivel volt, beszélgetett velük, mondott nekik valamit miközben felém nézett és a többiek is elkezdtek felém nézni. Ma az út túloldalán ment egy barátnőjével, majd amikor meglátott, mondott valamit a barátnőjének, és ő is rám nézett.

Tudom, nem sok infó, de vélemények?



2013. máj. 22. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Ez az alfahímes dolog meg akkora butaság, a 21. században élünk...
2013. júl. 24. 18:46
 62/66 anonim ***** válasza:
Igen...
2013. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

na miújság mostanában a lánnyal?

tudos, nekem is volt ilyen (én lány vagyok) hogy volt egy srác, akivel nagyon jól elbeszélgettünk meg minden, de ő csak barátként tekintett rám. vagy 3 évig bele voltam zúgva. volt közben 2-3 barátom, de egyikkel se tartott sokáig a dolog, mert egyik sem volt olyan "tökéletes" mint a másik srác.. előbb-utóbb már nem is mentem túl a barátságon senkivel, mert előre láttam, hogy nem elég "jók" és csak megbántanám őket. lehet, hogy a te esetedben is így van, hogy a lány csak tudná, hogy megbántana, ezért inkább nemet mond. és ez nem olyan ami lehet, hogy mégse úgy lesz, ezt érezni lehet.

másrészről, meg nyár elején megismertem egy srácot, akivel sokkal jobban eltudtam beszélgetni mindenről mint bárkivel előtte, teljesen más volt mint bármi amit eddig tapasztaltam, és gyorsan egymásba is szerettünk :) tehát lehet hogy azt érzed most, hogy annál a lánynál nincs is jobb, de hidd el, ha türelmes vagy lesz, és akkor majd olyan boldog leszel, hogy azt el se hiszed! :D

2013. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Pont ma van 5 hónapja, amikor először elkezdett bennem alakulni valami iránta, és még mindig nagyon odavagyok érte, úgy érzem, soha nem fogok tudni másba beleszeretni csak őt tudom szeretni :/ Egy iskolába járunk, össze szoktunk futni, de csak köszönünk egymásnak és ennyi.Bár látom rajta, hogy szokta figyelni, hogy őt nézem-e. Mindketten járunk a város hagyományához illő tánctanfolyamra. Őt hívtam el párnak, de sajna már foglalt volt (pedig nagy eséllyel eljött volna velem), és a múltkor majdnem táncoltam vele, de sajna pont egyel odébbi lány jutott nekem. Láttam rajta, hogy meg van zavarodva, mert azt hitte, én megyek oda hozzá, és gondolom meglepődött, hogy akkor most mi van (ezt nem arcoskodásból mondom, tényleg így volt, láttam rajta), szóval nem tudom mit gondoljak, hiszen érzem hogy érdeklem, ha nem is jövök be neki. Bár én nagyon szeretném hogy jöjjön végre valaki akibe bele tudok szeretni, é viszonozza a szerelmemet, és addigra reményeim szerint sikerül kiábrándulnom a mostani lányból, de egyelőre minden olyan nehéz :(
2013. okt. 12. 18:56
 65/66 anonim válasza:

Szomorú volt ezt végigolvasni:/

Mert ha látod rajta, hogy érdekeled akkor nem tudom, hogy miért nem lehetne ő a barátnőd..

14/l

2013. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érdeklem, ezt kb úgy értsd, hogy élvezi hogyhy figyelem (nem titkolom, azt én is bírom amikor engem bámul 1-2 csaj a suliban :D), de nem jövök be neki, csak simán bír, viszont ez nekem kevés :/
2013. okt. 18. 19:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!