Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki megtetszett nekem.

Legutóbb amikor a templomban voltam ő is ott volt és sokat szemezett velem. Majd következő héten szünetekben is sokszor összeakadt a tekintetünk. Volt olyan, hogy összenéztünk és elkapta a fejét. Amikor a barátnőivel volt, beszélgetett velük, mondott nekik valamit miközben felém nézett és a többiek is elkezdtek felém nézni. Ma az út túloldalán ment egy barátnőjével, majd amikor meglátott, mondott valamit a barátnőjének, és ő is rám nézett.

Tudom, nem sok infó, de vélemények?



2013. máj. 22. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz érzés lenne, mert utána már csak ábrándozhatnék róla, mert akkor már ha ráírok, az übergáz :/ és nem bírnám ki hogy ne beszéljek vele néha, tökre feldobja a hangulatomat amúgy is, ha beszélgetek vele
2013. jún. 24. 18:39
 32/66 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni élőben is, és azt írta hogy igen, de nem szeretné ha mást hinnék mint ami. Leírta, hogy nagyon bír, és hogy a zenékről még senkivel nem beszélgetett ilyen jót, de szeretné, ha csak barátok lennénk. :(
2013. jún. 24. 22:09
 33/66 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! :( De ne bánkódj, sok helyes lány van még, csak járj nyitott szemmel! :)
2013. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de egy ilyen gyönyörű lánnyal akinek ráadásul ilyen tökéletes ízlése van még zene terén is és ilyen különleges, nem mostanában fogok találni :(
2013. jún. 24. 22:41
 35/66 anonim ***** válasza:
én nemjutok el idáig sose :/ de ne bánkódj én már tom nemvagy veelle előrébb szard le ha span akkor legyen span :)én meg már mondjuk ugy vok vele,hogy ha nem nem.nem erőszak a disznótor. legalább baromkodunk a haverokkal motorozunk stb nem kell nyalni senkinek h h telt a napod szivi?? puszika csumikaa stb :) nem lebeszélni akarlak hidd el nekem is tetszett akinek udvaroltam, de én tultettem már akkor rajta magam amikor ezt irta mint neked h barátok. azóta senkire rá nem írok :) de azért sok sikert!!!!!!!!
2013. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! :)
2013. júl. 8. 17:23
 37/66 anonim válasza:
irj rá facen hogy tetszik a szemed mikor rám nézel ez jo inditád:)
2013. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, olvasgass vissza egy kicsit! :)
2013. júl. 8. 18:45
 39/66 anonim ***** válasza:
az az előbb még te voltál :D
2013. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
35-ös vok ! nemrossz értelemben yrtam de azért ne rágd rajta magad. aki ilyen az a legtöbb esetben másnak csontig nyal, és te maradsz uccsónak! ha a neki tetsző személynek ő nem tetszik! nemogsz belehalni nyugii ;)
2013. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!