Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem/bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány, aki megtetszett nekem.

Legutóbb amikor a templomban voltam ő is ott volt és sokat szemezett velem. Majd következő héten szünetekben is sokszor összeakadt a tekintetünk. Volt olyan, hogy összenéztünk és elkapta a fejét. Amikor a barátnőivel volt, beszélgetett velük, mondott nekik valamit miközben felém nézett és a többiek is elkezdtek felém nézni. Ma az út túloldalán ment egy barátnőjével, majd amikor meglátott, mondott valamit a barátnőjének, és ő is rám nézett.

Tudom, nem sok infó, de vélemények?



2013. máj. 22. 17:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

de ilyen lányból van ám sok:) Lehet hogy velük nem pont a zenékről fogsz majd jókat beszélgetni hanem másról de hidd el lesz:D


Velem is ilyesmi történt mint veled:D tábor szemezgetés stb.stb. tábor vége ráírtam beszélgettünk de csak barátként tekintett rám stb stb. tehát nem csak veled történt ilyen:D És azóta meg van egy gyönyörű okos aranyos barátnőm:D

2013. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
De jó neked! :)Mostanában, hogy nem foglalkozom vele annyit, csillapodtak az érzéseim is iránta, lehet, hogy el is múlnak egy idő múlva :D
2013. júl. 22. 12:23
 53/66 anonim ***** válasza:
elfognak:D
2013. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Bízom benne, csak az lesz sz*pás, ha szeptemberben megint előtörnek az érzések mert a suliban sokszor összefutunk :/
2013. júl. 22. 13:21
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolkozz rajta ennyit:D majd jön egy lány és elfelettetti veled:)
2013. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Hát azt nagyon remélem :)

Az a baj, hogy az előtte lévő lány, akibe rendesen beleszerettem, sokkal többet éreztem mint a mostani iránt, nála is sokáig tartott a folyamat, és mára már csak barátként tudok rá nézni, de jó lenne, ha nem csak kétévente jönne be valaki, és még jobb lenne, ha viszonoznák is :)

2013. júl. 22. 15:26
 57/66 anonim ***** válasza:
Ismeros az erzes... En is sokszor jartam igy a te korodban. Roviden beszivtad a baratzonas cselt, ez van nem sokat tudsz tenni. Amugy te qrtad el a dolgot, mert feltel odamenni hozza. Lehet, hogy egy huron pendultok, de nem voltal eleg alfa him, hogy odamenj hozza es ezert nem lett a csajod csak a haverod. Tudom utolag konnyu okosnak lenni, en is a sajat bundamon tanultam meg.
2013. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Ha bejöttem volna neki, akkor mindegy lett volna hogy élőben vagy sem. És mint leírtam már korábban, elhívtam élőben is, és benne is lenne, de akkor írta, hogy nem szeretné hogy többet higyjek.
2013. júl. 24. 17:07
 59/66 anonim ***** válasza:
Pfff... nem erted a lenyeget. Egybol eloben kellett volna odamenni, nem neten kezdeni. Ha nem hiszed el nekem majd par ev mulva ra jossz.
2013. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell itt belemagyarázni a dolgot, ez csak egy "tiniszerelem". Amúgy is belém is szerelmes egy csaj, élőben nem mert kezdeményezni, hanem facebookon jelölgetett már többször is, de ha élőben jönne oda "kezdeményezni", akkor se lenne esélye. Akkor hogy is van?
2013. júl. 24. 18:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!