Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túlságosan ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlságosan ragaszkodó lennék?

Figyelt kérdés

Szeretném a lehető legtöbb időt a barátommal tölteni... Ha valamiért lemond akkor nagyon dühös szoktam rá lenni. Nem szeretem, hogy néha úgy érzem, a haverjai fontosabbak mint én.. Sokszor késik, ha elhívom magamhoz, mert még gépezik meg tötyörög otthon... De ha edzeni megy akkor meg siet és ha kell ott van 1 órával előbb is. Utána edzés után nem siet hozzám haza hanem még ott marad a többiekkel?


Ezeket a dolgokat csak én veszem ennyire a szívemre?? Mi lenne a megfelelő megoldás arra, hogy ne legyek ilyen?


És az a baj, hogy ha szóba kerül akkor meg felidegesíti magát és bekattan... :/



2013. jún. 1. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megértem amit írtok, de ne bántsátok őt ezért. Én is olyan vagyok mint ő, nekem rengeteg együttlétre van szükségem, ez ellen mi ugyanúgy nem tudunk tenni, mint ahogy más meg nem képes állandóan együtt lenni a párjával.

Ha két ember között nagy a különbség ilyen téren, akkor szerintem nem működőképes a kapcsolat. Hiszen vagy az egyik ráerőlteti magát a másikra, akinek magányra lenne szüksége, vagy keveset találkoznak, és akkor meg a ragaszkodóbb fél érzi magát rosszul.

Kérdező: beszélgess a pároddal, kössetek kompromisszumot, vagy keressetek olyan párt magatoknak, aki ugyanolyan mértékben ragaszkodó. :/

2013. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Két hét múlva leszünk együtt 2 éve. És egy ilyenért nem szeretnék mást keresni, mert szeretem, és tudom, hogy ő is szeret mivel kötöttünk már olyan kompromisszumokat is amiket nem engedett volna, ha nem szeretne.


De ha meg megbeszélem vele akkor 1 hétig tök jó, de utána annyi...

2013. jún. 1. 20:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Húzhatod még fél-egy évig, de sok értelme nincs. Idővel egyre többet fogtok ezen veszekedni, és ez megmérgezi a kapcsolatot.
2013. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te fogsz még többet még jobban ez miatt szenvedni,mert ő nem fogja érteni,hogy mi a bajod,mivel nem ilyen típus ebben,mint te.Előbb utóbb megfogja ezt unni,vagy kérdés,hogy te meddig fogod ezt bírni.
2013. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!