Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak miért csalják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért csalják a gyönyörű, fiatal barátnőiket, feleségeiket ronda, öreg nőkkel?

Figyelt kérdés
Szép,fiatal lány..a pasi mégis titokban egy középkorú,ronda nőnek csapja a szelet..de miért?

2013. jún. 10. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mert a fiatal nőt csak dísztárgynak tekinti,akit lehet mutogatni,másra negyon nem való...a másik pedig mindazt ,amira egy férfinak szüksége van-pótolja...
2013. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
40 éves pasi..23 éves lány vagyok!a nő 38 éves...ronda!öreg!
2013. jún. 12. 20:08
 13/21 anonim ***** válasza:
igen...téged csak mutogatni "tart"...egy 38-as nő viszont sokkal többet ér mint egy olyan magamutogató díszpinty,mint amilyen te lehetsz.A pasi kitombolja magát melletted.aztán szépen megállapodik az "öregnél"...
2013. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az, h a külcsín meg a belbecs...,azt szerintem a férfiak találták ki.Nem minden a "szépség". A belső tartalom is fontos. Azok a fiatal fruskák, akikkel lehet villogni a társaságban, nem lehet, sétálni, hanem plázázni KELL, kocsi KELL, ugyanakkor, tisztelet a kivételnek belülről üresek, és egy ingvasalás, gombfelvarrás kifog rajtuk.De a kettő természetesen nem zárja ki egymást.Bocs, ha bárkit megbántottam.
2013. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Édes drága szívem, a válaszaiddal és magával a kérdéssel egyértelműen prezentáltad, hogy miért csal meg téged a pasid.

Állatira nem leszek empatikus (és nem, nem csak a te hibád, a pasi is egy elég gerinctelen véglény, ha szakítás helyett félrejár).


Buta, primitív, áskálódó vagy. A külsőségeken kívül nem veszel mást észre, magadat egy idősebb nővel hasonlítod össze.

Azt hiszed, hogy egy férfit csak a külsőddel tudsz megfogni, pedig -bármilyen hihetetlen- nem így van, sajnos kell, hogy agyad, tartásod, emberséged legyen.

Ha másra nem, ez a sztori arra jó lehet, hogy rágyere, hogy van élet a külsőn kívül is.

Igazából amikor látom, hallom, érzékelem a te és hozzád hasonló felszínes, ostoba, primitív libák jelenlétét, szégyellem magam, hogy nőnek születtem.

szintén 23L

2013. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hümm, hümm, megnézném, mit fogsz mondani, ha te leszel 38, és rád fogja mondani valaki, hogy öreg vagy.
2013. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hol lenne már egy 38 éves nő öreg? A legszebb korban van! Biztosan nagyon szép, szexi és kívánatos! Ja és tapasztalt az ágyban!
2013. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
és van agya... -.-
2013. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mikor 16 voltam, ezzel a nővel csaltak meg: [link]

xD

21/L

2013. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem egy seggarc exem egy ronda, nálam idősebb 2 gyerekes anyukával csalt meg, jah és exem akkor volt 25 a csaj meg 30.... 23/L vmi baj lehet az agyával
2013. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!