Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki rugdosson már fejbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki rugdosson már fejbe, pls! Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Halálosan szerelmes vagyok(enyhe kifejezés...) az osztálytársamba, de ő finoman(tényleg nagyon finom volt, ha nem mondja el vagy 500-szor, akkor fel se fogom) lekoptatott. Szóval. A barátnőm megkérdezte tőle, hogy bejövök-e neki, ő erre vonakodva, de nemet mondott. Utána két hétig nem tudtam a dologról, de szokatlanul kedves volt velem a srác(még az átlag kedvességénél is jófejebb volt). Először nem tudtam mire vélni, de utána elmondta a barátnőm, és akkor rájöttem, hogy ő eleve próbált "épen tartani" vagy nem tudom hogyan kéne megfogalmaznom. Amikor például rosszat csinál egy alapvetően jó kisgyerek, és anyukája kedvében akar járni, mert ő nem direkt csinálta a bajt, de nem akarta, hogy az anyja sokkot kapjon, vagy mittudomén. :"D Szóval, remélem valamelyet alkottam egy képet a buksitokban a szitumról. :D Szóval. Utána írtam neki végelkeseredésemben egy sms-t, hogy miért nem mondta el előbb, mert annyi éjszakát sírtam át miatta, meg szenvedtem fél éven keresztül és tépelődtem. Utána "bocsánatot" kért, és azt mondta, hogy szemétségnek érezte volna, ha elmondja... Most erre mit tudtam volna mondani?! Mindegy.

Szóval. Miután lekoptatott, én még mindig reménykedtem. És még most is reménykedek. Erre itt a nyár, jövő pénteken látom utoljára, az évzárón. Addig nem találkozunk. Körülbelül ilyen érzelmeim vannak: hiányzik, sírok, zokogok, "Wake me up when September ends!"-et hallgatok, hiányolom, az osztályképet szorongatom, bőgök, a tőle kapott leveleket(órai fecni-mail) csöpögtetem össze a könnyeimmel, üvöltözök, verem a fejem a falba/párnába/asztalba/szekrénybe/ajtóba, ütöm/rúgom a falat, ceruzákat tördelek, orrot fújok, hiányzik, sírok, azon gondolkozom, hogy mi a baja velem, hogy ronda vagyok-e stb. És mindezeknek a végtelen permutációjával küszködök naponta. És mindezek mellett idén fél évig a padtársam volt, romlottak a jegyeim, és legalább annyi örömöm volt az egymás mellett való ülésen kívül, hogy zenesuliban is találkoztam vele. Jövőre utolsó évünk lesz ebben a suliban, nem fog zenesuliba járni a srác és még mellette se fogok ülni, mert elvileg nem marad meg az ülésrend. Sírok.

Szóval. Valaki segítene? Nagyon el vagyok keseredve! Mit csináljak? :'(

L/14



2013. jún. 15. 20:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyelvtani kiselőadást, de jövőre, mint mondtam, nem ülök mellette, és akkor talán jobban tudok figyelni.

Mellesleg, remélem valahogy sikerül átvészelni a nyarat, a sportolás jó tipp volt! ;)

2013. jún. 15. 20:34
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább seggbedugnálak mint fejberúgnálak.Mehetek?
2013. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ciklon: Köszönöm, azt most kihagynám. :D

A többieknek is köszi a választ. Aki meg nem tudta elolvasni.. Annak nem tudok mit mondani. :D

2013. jún. 15. 20:40
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az élet ilyen, lesznek ennél sokkal keményebb dolgok is. Sajnálom, hogy így alakult, de nem hibáztál semmiben, egyszerűen valamiért nem tetszettél a srácnak. Néha nem is lehet megmagyarázni, hogy miért nem tetszik az illető, csak ezt érezzük. (Amúgy lehet, hogy neki más jön be, vagy egyszerűen nem akar maga mellé senkit, vagy félénkebb. Vagy ki tudja...) A nyáron talán sikerül őt elfelejtened, lehet, hogy valahol találkozol is egy olyan sráccal, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak. Járj el valahová a rokonokkal/barátnőkkel, strandra, moziba, sportolni, rendezvényekre, bárhová, és még ismerkedni is tudsz.
2013. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos volt. Ment a zöld pacsi. De addig is maradnak a zúzós rock számok, meg a kedves nyelvtan professzor által konstatált, nagy hatásossággal bíró sporttevékenységeim. :D
2013. jún. 15. 21:01
 16/19 senkise. válasza:
62%

gyere sírjunk együtt..amúgy nem:D szóval..

A szitudról egyértelműen Leiner Laura- Szent Johanna Gimi című könyvsorozata jut eszembe. Ha még nem olvastad, sürgősen állj neki! A főszereplő lány ugyan olyan, az elmondásod alapján, mint Te. Egyébként pedig miért sírsz? Most komolyan.. Kinek kell egysápadt arcú, bedagadt szemű bőgőmasina?! Aludd ki magad, sportolj és változtass a testeden valamit. Olyanra gondolok, mint például levágatod a hajad vagy valami..Ami hogyha tükörbe nézel emlékeztetni fog arra, hogy erősebb vagy és más. Egyrészt a srác is meg fog lepődni másrészt 2,5 hónapos sportolástól az alakodon is javíthatsz és ezzel minden pasit megfoghatsz. A srác ha pedig még akkor is fog tetszeni lehet, hogy féltékeny lesz. Tehát változtass. Legyél sokat azokkal akik szeretnek.Itt erre egy idézet : „ Ne a könnyeidet törölgesd. Szabadulj meg azoktól az emberektől, akik fájdalmat okoznak neked.” Vagyis öld meg a srácot, de ne szó szerint, hanem csak a gondolataidból zárd ki egy időre. Szeptemberbe pedig ha újra találkoztok, nagy mosolyt villantasz rá és megmutatod, hogy Te igenis erős vagy és szebb mint valaha:)

Ennyi:)

Ezeket pedig olvasd el, tanulságosak:

„Amíg a tökéletest keresed, elszalasztod a tökéletlent, aki tökéletesen

boldoggá tehetne.”

„Gondoltál már rá, hogy vajon hány ember

akarja, hogy észrevedd?

De te nem teszed mert annyira el vagy

azzal foglalva, hogy téged vegyen észre

valaki, aki sosem fog.”

Jaa. Amugy meg..amikor nemet mondott az egy nap volt..a nyár pedig majdnem 90 napos..annyi minden változhat még addig!:) A remény hal meg utoljára!:)

2013. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, amúgy már olvastam a Szent Johanna Gimit. :)

Nagyon jól esett a "bátorítás" .:)

Változtatni fogok magamon(külsőleg) és hadd főjön a levébe, amiért nemet mondott. xd Ő baja...

2013. jún. 16. 16:20
 18/19 senkise. válasza:
100%
amugy en is voltam mar ilyen helyzetben..egy srac miatt fogytam 15kg..megerte:D szoval..sok sikert!:)
2013. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Én is minimum 8-9 kilót akarok fogyni... :))
2013. jún. 16. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!