Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit csináljak? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koma20 kérdése:

Ilyenkor mit csináljak? Ez normális egylánynál?

Figyelt kérdés

na szóval...

beleszerettem egy lányba elmondtam neki de azt mondta h nem kölcsönös

rá 3-4 nap és állandóan engem nézett rákérdezte h akkor mi van és azt mondta h nála ez normális

de azután is nézett de valami megmagyarázhatatlanul furán

úgyhogy mivel már 5 hónapja tartott ez az egész úgy döntöttem hogy írok neki egy levelet és azt válaszolta h olvasta a levelemet és nem akar megbántani azzal h nem válaszol semmit de beszélgethetek vele

úgyhogy amikor egyszer indult haza a suliból utánatekertem és rákérdeztem: elpirult,végig mosolygott és azt mondta h még ő sem tudja h mi van...

és most mi van kitört a nyári szünet valamit még csinálhatok? vagy neki kellene lépni?


2013. jún. 15. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kéne neki udvarolni, mivel kezd érezni irántad valamit.
2013. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint ráírjak facen?
2013. jún. 15. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Peldaul hivd el valahova stb
2013. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor kéne neki udvarolni" -> "mármint ráírjak facen?"

remélem ez vicc volt!

itt a nyár, hívd el valahova, pl. inni valamit, fagyizni, fürdő, ilyesmik, beszélgessetek. miezmár.. facen akarsz járni vele, vagy élőben?

2013. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pityupocse ***** válasza:

Mivel a saját és a kiszemelted életkorát, meggyőző magabiztossággal titkolta ezért konkrét ötleteket nem tud adni senki. Lehet 14 évesek vagytok, úgy jóval szűkebb a lehetőségeid tárháza.


Fb-on max a számát kérd el, ha ott folytok bele a beszélgetésekbe lehet hamar mész a barátság csoportba, (testi, és vizuális kontaktusok hiánya miatt, a smile nem helyettesíti a mosolyt, stb)

2013. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Facen maximum a személyes találkozáshoz szükséges infókat beszéljétek meg. Ha a csaj nem tudja, mi van, akkor neked kell tökösnek lenned és éreztetned vele hogy mit akarsz.
2013. jún. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!