Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek vagy maradjak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint 2 éve együtt vagyunk. Már többször volt olyan, hogy szakítottunk valami apróságon de aztán megint összejöttünk. Úgy gondolja, hogy én vagyok neki az igazi. Azonban nemrég megismertem egy fiút, aki nagyon izgatja a fantáziámat. :D Egy-két hónapja ismerem, de olyan mintha ezer éve barátok lennénk. Bármiről tudok vele beszélni és tényleg olyan, mintha ő lenne a másik felem. De közben nagyon szeretem a barátomat is, és tudom, hogy teljesen padlón lenne, ha elvesztene... nem akarom őt megbántani...:( mit tegyek? vagy mi alapján válasszak? mert lehet most a másik fiúval jól érzem magam, aztán meg nagy pofára esés lesz... 17/L

2013. jún. 27. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

5-ös: Ezzel most azt akartad mondani, hogy legyen ribi? Nem feltétlen kell belekóstolgatnia pasikba, hacsak nem akar k**va lenni. Bár ez az én véleményem.

Kérdező: Először azt hittem, hogy csak a kíváncsiság hajt, mert még nem voltál mással, és fiatal vagy. Ha ennyi lenne, akkor azt mondanám, hogy ne szakíts a barátoddal, úgy is elmúlik a kíváncsiság. De ha már többet érzel az új fiú iránt, mint a barátod iránt, akkor szakíts. Csak meg ne bánd vagy ne későn jöjj rá, hogy mit is érzel valójában. (Meg állítólag a szerelem 2 év után elmúlik és csak szeretet marad. Én még nem tudom, barátommal csak 1 éve járok.) Először szerintem is gondolkozz... pl., hogy ki hiányozna, kivel tudnád akár leélni az életed. És hogyha most azt mondjátok erre a kivel éld le az életedre, hogy hülyeség, szerintem nem! Pl. szüleim is, nagyszüleim is, dédszüleim is 17 éves korukban már ismerték egymást, szeretetben, boldogságban éltek/élnek. Sok sikert, bárkit is választasz! :) 17/L

2013. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!