Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitsak, türjek vagy várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak, türjek vagy várjak a másikra?

Figyelt kérdés
A pasim elképesztően féltékeny: nem enged a fősulira, nem beszélgethetek az évfolyamtársaimmal, nincsenek barátnőim, nem öltözhetek úgy ahogy akarok csak farmert és nem kivágott pólókat hordhatok, nem sminkelhetem magam, nem hordhatok napszemüveget, sehová nem mehetek nélküle, minden szünetben fel kell hivnom és jelentést adnom h mit csináltam, kivel vagyok kint, mit fogok csinálni...ha a városból megyek hazafelé végig beszélnem kell vele h nehogy vki mással beszéljek, ha meghall valami fiuhangot(1szerű gyalogosokét)akk jelenetet rendez, minden nap eljön, kitöröltem magam miatta az összes közösségi oldalról...de...1hónapja titokban álnéven beregisztráltam az 1ikre, ismerősök csak az évfolyamtársaim...nemrég pedig összebarátkoztam az 1ik fiuval és 2szer csókolóztunk... nem szeretem a pasimat már...ugy érzem elégtételt vettem a parancsolgatásaiért azzal hogy megcsaltam, nincs bűntudatom...de a másik fiu kerül engem 2hete nem beszéltünk pedig máskor mindig irt v felhivott, úgy érzem őt tudnám szeretni és ő is igy volt vele de vmi hirtelem megváltozott és utána már csak barát akart lenni de én nem értem mi lett h igy megváltozott...pontosan tudja a helyzetet a barátommal...szakitani nem tudok m sajnálom a barátomat 3éve vagyunk 1ütt, de már nem érzek szerelmet csak megszokást...mindenki azt tanácsolta h hagyjam ott mert később sem változik majd meg és majd verni fog(1szer már majdnem)és csak be fog zárni a házba(mellesleg munkába se enged) Mit tegyek?

2013. júl. 5. 10:40
1 2
 11/17 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Hát, én nem értem, hogy minek tűrted ezt. Nem megcsalás lett volna a megoldás, hanem az, hogy már az első ilyen szankciónál, hogy nem mehetsz fősulira (Ó Istenem, ki ez, hogy a továbbtanulásod és ezzel együtt a jövőd így befolyásolja? Te is, eszednél vagy? Már ne is haragudj...) ki kellett volna vágni, mint a nyávit székelni.


Azzal, hogy megcsaltad baromira nem vettél elégtételt, mivel ezzel csak magad minősítetted. Ő csak hülye, de ehhez te is partner voltál, hogy engedted neki, hogy a tulajdonaként kezeljen. Az lett volna az helyes megoldás, hogy kidobod, aztán mondjon amit akar. Te elkezdtél volna úgy élni, ahogy akarsz, aztán, ha tényleg szeret, akkor elfogadott volna így, és talán együtt lehettetek volna normálisan, vagy pedig találtál volna egy normális férfit.

2013. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Épp mikor elhatározom magam h szakitok mindig hirtelen kedvesebb és figyelmesebb lessz, és nem tudom rávenni magam h dobjam...1szer pedig azt mondta h ha elhagyom mindenkinek elmeséli a szokásainkat az ágyban..."


Komolyan olyan pasival vagy együtt,aki érzelmileg (is "elmeséli a szokásainkat") zsarol,és mi az hogy nem enged a fősulira???


Te normális vagy hogy ezt tűröd?


Ha még mindig nem hagytad el,akkor miért itt panaszkodsz,miért nem lépsz?


Mert cselekedni nehezebb?

Bocs,én nő vagyok,de sosem értettem az ilyen lányokat.....

2013. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jah és nemtudom neked milyen töketlen egy pasid van nem enged téged tovább tanulni? zsarol téged meg ilyenek? már nem azért de szégyellném ha a barátnőmmel ilyet megcsinálnék
2013. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"nem szeretem a pasimat már..."


"ugy érzem elégtételt vettem a parancsolgatásaiért azzal hogy megcsaltam, nincs bűntudatom..."


"szakitani nem tudok m sajnálom a barátomat"


Ugyanmar... Neked ez igy kenyelmes, azert nem szakitasz. Megertem a masik sracot, ezek utan en is kerulnelek.


Nem vagy aldozat, ez a sajat dontesed, igy jartal. Ha szakitanal a baratoddal - mivel az egvilagon semmi ertelme vele maradnod - talan a masik srac is normalisan viszonyulna hozzad. Igy meg csak hulyenek nezed mindkettot.

2013. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Először is leszögezném: ennek a kapcsolatnak vége van, csak még nem kaptál elég pofont, hogy megtanulj kicsit határozottabb lenni. Ez egy nagyon hasznos lecke az életedben, és az utolsó paragrafusa arról szól, hogy tanulj meg tenni magadért! A zsarolási szokásairól meg annyit: ki nem szarja le? Mesélje csak el, te meg azt mondod nevetve, hogy nem igaz. Na bumm.


Viszont eléggé elgondolkodtatónak tartom, hogy igazságtalannak tartod, hogy nem bízik meg benned, de egyébként meg megcsaltad, a háta mögött regisztráltál közösségi oldalakra a tiltás ellenére, stb. Ne érts félre, nagyon gáz, amit csinál, de te akkor sem állod a szavad, így én sem bíznék benned. Nagyon gyakran láttam már ilyet, amikor valaki panaszkodik, hogy a párja féltékenykedik, hisztizik, miközben észre sem veszi, hogy nap mint nap becsapja a párját. Persze annak a féltékenykedésnek, amit a te pasid csinál, a fele is szánalmas lenne.

2013. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Több mint 2és fél évig semmi de semmi oka nem volt rá h féltékeny legyen v hogy ne bizzon meg bennem mégse hitt nekem soha...nem engedett munkát keresni ezért még a családommal is összevesztem olyannyira h szó szerint elhajtottak h lakjam a pasimnál amit persze nem lehet mert az anyucija ellene van...nem tudum ti hogy cselekednétek ha ennyire korlátozva lennétek, talán valaki is a kommentelők közül kitörölné magát a fb ról ha a pasija megtiltaná h netezzen? nem arról van szó, nem vagyok nagy fb függő csak az zavart h az egész csoport ott beszélte meg a vizsgákat, a dolgozatokat, az órarendet(a fősulira elmentem a pasim akarata ellenére) én pedig soha nem voltam képban, sőt még a nevemet sem tudták a csoporttársaim..még a lányokkal sem beszéltem soha nemhogy a fiúkkal, de kinyilt a szemem és nem birtam tovább...ez alatt a két hónap alatt sokkal jobban összebarátkoztam néhányukkal és legalább volt kivel megbeszélnem a dolgaimat mert mondjuk a pasimmal nem tudtam megbeszélni a női dolgokat és 1eltalán neki semmit nem lehet elmondani mert az ugymond csak hülyeség.. az a fiú akivel csókolóztam szintén nagyon csalódott volt és mindig észrevette amikor rossz volt a kedvem mert a barátom leorditott ojan hülyeségekért h pl kinyomtam a telót mikor wc n voltam v 1percel később hivtam fel mint ahogy elkezdődött a szünet ...1szerüen őt sokkal jobban foglalkoztatta h megbántottak mint azt aki megbántott(emlékszem h 1szer nagyon beparáztam m azt hidtem terhes vok a pasim m csak annyit mondott h lehet de ne idegesitsem a hülyeségeimmel, étsirtam az éjszakát de le se tojta, nem is félt...másnap az a másik fiu látta h vmi bajom van, mskor elmondtam neki jobban félt h mi lessz velem mint a pasim, mindig megkérdezte h még nem tudom e az eredményt , szerencsére nem vtam terhes) ő mindsg sgyekezett felviditani és én is mindig megvigasztaltam őt m elég szomorkodós ak csak én..és az élet ugy hozta h közel kerültünk 1máshoz és csókolóztunk, mind2en tudtuk h nem szabad de én 1szerüen úgy éreztem h úgy vonz magához ez a fiu mint a mágnes és még most is ezt érzem, ha nem ő akkor soha nem nyilik fel a szemem a barátom viselkedésére...
2013. júl. 5. 13:08
 17/17 anonim ***** válasza:

Én eleve nem feltételeztem, hogy erre adtál volna okot, mert az ilyen viselkedésnek nincsen olyan oka, amiért tolerálni lehetne. Én csak tényleg azt nem értem, hogyan lehet három évig ilyen emberrel élni?


Nem, nem törölném magam a facebookról senki kedvéért sem. Ha olyanok miatt balhézik, mert fent vagyok ilyen oldalakon, akkor annyit mondok, hogy köszönöm, nem kell kikísérni. Én nagyon alkalmazkodóképes és odaadó ember vagyok, de ha kényszeríteni akarnak, akkor ösztönösen borul a bili.

2013. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!