Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok vagy mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel elég régóta találkozunk és úgy viselkedünk kettesben mint akik járnának puszi csók .. De ő még az elején ki jelentette azt ,hogy nem akar még kapcsolatot mert nem rég lett vége a több min 3 éves kapcsolatának. És mikor kint vagyunk városba vagy nyílt helyen akkor változik az egész és olyanok vagyunk mint egy jó barát :/ A fiú 18 éves és én is. De ő kezdeményez mindenben és ő keresi a társaságomat és szeret velem lenni meg mindent megad nekem .

2013. júl. 5. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
De csak jól akarja magát érezni, és gondolom jól is érzi magát veled, de nem akar kötöttséget és komolyabbat épp ezért nyílt helyen már csak barátként viselkedik veled.
2013. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj, hogy mit tegyél? Neked kell tudnod, hogy jó e ez így vagy ha meg többet akarsz akkor beszéljétek meg, de ha o nem akar komolyat, te pedig igen, akkor szerintem jobb ha hagyod, mert utána neked fog fájni.

Első voltam..

2013. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már hagyni egymást mert beszéltünk már erről személyesen de nem bírta ki ,hogy ne keressen és rosszul érezte ez miatt magát és mondta,hogy ezt nem szeretné,hogy ilyen "leszarjuk egymást" féle stílus legyen köztünk
2013. júl. 5. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Főzz egy kávét lécci-fáradt vagyok
2013. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké :D
2013. júl. 5. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet ,nem vagy olan mutatós,mint csaj.csak barinő szinten ok
2013. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szegyell senki elott es meg o add nekem onbizalmat mert o sajat maga mondta,hogy odaig van ertem .. A testemmel semmi baj a mosolyom ami elvarazsolta es a kisugarzasom :)
2013. júl. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!