Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segít? Többi lent!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít? Többi lent!?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Féléve vagyunk együtt és arra gondoltunk hogy egymásnál alszunk. Persze a szeretkezés eszünk be se jutott! De az ő szülei azt hiszik hogy mi szeretkezni szeretnénk. De ahogy írtam nem. Hogy tudnánk megoldani?

14F

14L

(kérlek az oltásokat kerüljétek, értelmes válaszokat szeretnénk) Privibe is jöhet! :)



2013. júl. 6. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsátok be a szülőknek, hogy érettek vagytok egy kis szexhez, aztán mikor odakerül a sor, ne csináljatok semmit:DD
2013. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ha szeretnétek, beszéljétek meg a szülőkkel

persze hogy azt hiszik, mert ált így van

ha elmagyarázzátok, hogy nem akartok még lefeküdni egymással, lehet megengedik

2013. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, de az ő szülei kicsit szigorúabbak mint az enyémek.
2013. júl. 6. 20:46
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért de mit vársz amikor kis 14 évesek vagytok jó hogy nem fogják engedni!
2013. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4. kommentelőnek:

Nem fogod hogy nem akarunk szeretkezni csak eggyüt aludni, filmezni,stb. Remélem már felfogtad.

2013. júl. 6. 20:49
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Én fogom te szerencsétlen de te azt fogd már fel hogy csak 14 én 18 vagyok de a 17 éves barátnőmmel csak úgy tudtam együtt aludni hogy győzködtem a szüleit 3 hónapig!
2013. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha az én lányom lenne, félteném, de még ezt sem engedném. 16 éves srác vagyok, és nem tudni, ki mire képes, még ha most nem is akarod, lehet olyat csinál, amitől egyből meggondolod magad.
2013. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy már nem azért te taknyos kis 14 évesek vagytok mit akartok ti együtt aludni?Kicsik vagytok ti még ahhoz!
2013. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolso , miért hogyha a barátnője kezedeményezne szerintem homi lenne a srác hogyha visszakozna :D

mellesleg ha annyira karótnyeltek a szülei gondolom semmikép sem engednék meg hogy ő aludjon nálad :S

2013. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9

Még szerintem azt se tudják mit kell csinálni csak játsszák a nagy gyereket!

2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!