Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segít? Többi lent!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít? Többi lent!?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Féléve vagyunk együtt és arra gondoltunk hogy egymásnál alszunk. Persze a szeretkezés eszünk be se jutott! De az ő szülei azt hiszik hogy mi szeretkezni szeretnénk. De ahogy írtam nem. Hogy tudnánk megoldani?

14F

14L

(kérlek az oltásokat kerüljétek, értelmes válaszokat szeretnénk) Privibe is jöhet! :)



2013. júl. 6. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha az én gyerekem lennél tuti nem engedném. Ha most nem akartok semmit akkor is abban a helyzetben alakulhat másként. Tudod: Kéz a kézben, kéz a másban, más a kézben, más a másban. :D


Abba gondolj bele, hogy ha mégis csak együtt alszotok, és meg is dugod, és nem húzol gumit, és felcsinálod akkor mit fogsz 15évesen csinálni?


14évesen anyádéktól akarsz pénzt kérni kotonra? Ez annyira ciki.

2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fúúú de hülyék itt egyesek. Már kezd megfájdulni a fejem a sok butaságtól(és itt most nem rád gondolok kérdező, hanem az előttem szóló gyönyszemekre).
2013. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12-es. Kérlek adj tanácsot te normálisnak tűnsz nem úgy mint az előtted lévők.
2013. júl. 6. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom a lány szülei semmiképp nem fognak neked hinni, általában az apás lányok nagyon féltik a lányaikat(ennyi idősen ez még indokolt is). Ha megoldható, filmezés után aludjatok külön szobában, így a szülők és ti is jobban jártok.
2013. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem is érdekes, hogy 14 évesen együtt akartok aludni..filmezni, meg aludni lehet napközbe is. Én örültem, ha 16-17 évesen elengedtek a barátomhoz, pedig nem voltak szigorúak a szüleim. Na meg, ha ennyire "felnőttnek" érzed magad, akkor gondold már bele magad a barátnőd szüleinek a bőrébe, te is féltenéd ( akármi a szándék ) a gyereked. De ugye nem tudod belegondolni? Hmhm ebből látszik, hogy gyerek vagy, ne akarj felnőtt dolgokat csinálni ilyen fiatalon ( és nem a szexre gondolok!)
2013. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Minek csajozol addig, amíg nincs saját kecód(albérleted) ahova viheted a nőd? Miből veszel neki bármit is? Zsebpénzből?:D Egyszer jön majd egy 18-as srác, akinél nincsenek ilyen problémák hogy anyuci nem enged neki valamit és egyből lelép a kis piccsa a jobb pasival!
2013. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

akkor oldjátok meg úgy hogy a lánynál aludnátok, és így a lány szülei szem előtt tudnak tartani benneteket.

16/L

2013. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!