Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már napok óta sírok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már napok óta sírok, amikor csak eszembe jut, de nem bírom tovább. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
A korunkról annyit, hogy a tini kor idősebbik szintjén vagyunk. Én, a barátnőm és két fiú a lényeg, akik közül az egyik a barátnőm fiúja, a másikba pedig bele vagyok zúgva A történetünk nagyon hosszú, mivel nem vagyunk hivatalosan felnőttek, éjszakánként kiszöktünk a két fiúhoz lógni. Összevesztünk két napi lógás után, majd kibékültünk és öt napig folytattuk. Aztán a másik fiútól kiderült, hogy meg akarta kérdezni a fiú, hogy járnék-e vele, amire régóta vártam. De nem tette, mert az összeveszés miatt leírtuk magunkat előtte, amiről történetesen ő tehetett.Immáron három napja sírok megállás nélkül, ha eszembe jut. Nem tudom elfelejteni. Azt mondják, nem ér annyit és verjem ki a fejemből. De nekem ez egyszerűen nem megy. Mit tegyek? Tudom, hogy fiatal vagyok és komolytalan az ügy, de ha egyszer szeretek valakit, akkor azt nagyon és így sokkal rosszabb. Kérlek, segítsetek!

2013. júl. 16. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros ez az egész. De talán vigasztaljon az, h a srác jobban jár egy ilyen bőgőmasina nélkül.
2013. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egészbe az a legfurcsább, hogy te most akkor meleg vagy? Mert nem igazán értem ezt az egészet:D
2013. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:
Előző, nem hinném, szerintem a kérdező is lány, mondjuk elég zavaros a történet és nincs nagy kedvem kibogozni a szálakat.
2013. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!