Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a barátommal és most azt mondta, már nem szerelmes belém, hanem csak szeret. Pedig szerintem szerelem nélkül az egész . Mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 09:59
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Én is pont ilyen vagyok, de belőlem kiszerelmesedett.

Jó neked, szurkolok nektek :)

2013. júl. 22. 12:26
 32/40 anonim ***** válasza:
a biológiai szerelem 2-3 évig tart, utána kiveszik a vérből az a vegyület ami okozza az eufóriát, a pszichológiai meg elvileg lehet végtelen is, bár nem jellemző szerintem :/
2013. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, köszi.

Nem tudnál még több infót dobni a szerelem biológiai okairól?:)

2013. júl. 22. 12:40
 34/40 anonim válasza:
Látod ezért írtam, hogy fiatal vagy még. "Kiszerelmesedett belőlem." Úristen!! Ezt hajtogatod egész nap. Ahelyett, hogy elgondolkodnál azon, hogy hogyan viselkedik veled. Mint már mondtam, az hogy mit mond csak egy dolog...
2013. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

A viselkedése ?

Elhanyagol, másokkal foglalkozik. Velem is, de nem annyira mint régen. Régen többször mondta, hogy szeret. Mindig rám fogja azokat a dolgait, amiket nem akar megcsinálni, hogy miattam nem tudja, közben pedig nem is.

...

2013. júl. 22. 13:00
 36/40 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj, hogy nem is szeret. Nem az, hogy nem szerelmes.
2013. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 sumpi ***** válasza:
Vond magadra a figylemt :)
2013. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Szerintem is akkor hagyd a francba. Nem szeret. Most már jogosan siránkozol. Majd jön a következő.
2013. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Itt nem a szerelem elmúlása a fő probléma. Hanem az hogy ez nem alakult át mély szeretetté. És igen a lángoló szerelem elmúlik később maximum újra lehet lángoltatni de ez múló állapot. A mély szeretet ami nem egyenlő azzal hogy barátként tekintetek egymásra hanem igazi társként mindenben. Egy elmélyült férfi-női kapcsolat. Amit sokan szerelemnek hívnak lehet annak is de az én szótáramban a szerelem a kezdeti elvakult rózsaszín ködös állapot. A te esetedben a párod nem szerelmes és nem is szeret szeretettel sem. Az elhanyagolás a közömbösség jele. A te párod totál közömbös, semlegesek az érzései veled kapcsolatban. Szakíts szerintem mert csak szenvedni fogsz.
2013. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
De ezt a kedves kérdező soha nem fogja megérteni. Csak azt hallja meg amit meg akar.
2013. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!