Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a barátommal és most azt mondta, már nem szerelmes belém, hanem csak szeret. Pedig szerintem szerelem nélkül az egész . Mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 09:59
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
Nem gondolod rosszul, csak máshogy. Feketén-fehéren...
2013. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Mi is 3 éve vagyunk együtt, de még lángol a szerelem, a szeretet mellett, ezt nem bunkózásul írtam le, hanem hogy páran úgy írták mintha ennek kötelezően el kellett volna múlnia. Pedig ez tényleg fontos. Én meg értem a kérdezőt.

Ha neked megfelel ez a felállás akkor maradj, ha nem akkor adj új esélyt magadnak :)

2013. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy te is így gondolod, azonban mégsem. Annyira nem szeretnék szakítani, mert tényleg, én fülig oda vagyok érte.

Ellenben , nem szándékozom üres "társ" lenni. Ha nem lehetek a szerelme, akkor kije legyek a kapcsolatunkban?

...

Nem leszek "egy "töltelék...

2013. júl. 22. 11:36
 14/40 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik. Ha 3 évenként váltani akarsz akkor rajta! Soha nem lesz családod.
2013. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Miért?

Te bele tudnál ebbe nyugodni, hogy nem is éreznek irántad valódi érzelmeket?

Jó, szeretnek, ok.

De a barátot is lehet szeretni. Szerelmes pedig a párjába szerelmes az ember, nem pedig a barátjába...

2013. júl. 22. 11:46
 16/40 anonim ***** válasza:
77%
Ez a természetes. A szerelem mögött egy biológiai program van, ami kb 2-3 évig tart. Ettől még imádhat mindennél jobban! Éretlen vagy.
2013. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

nem is éreznek irántad valódi érzelmeket?


- Miért ne lenne valódi érzelem? Csak realistább, látod a hibákat is és ezzel együtt szereted. A szerelem az ostoba érzelem.

2013. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Nevezhetsz éretlennek, de inkább vagyok tapasztalatlan mint éretlen.

Engem érdekelnek az emberek véleménye, és az is, hogy miképpen gondolkodnak. Emiatt is kérek tőlük segítséget.

2013. júl. 22. 11:55
 19/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így érzed. :(
2013. júl. 22. 11:56
 20/40 anonim ***** válasza:
Nehéz volna őrültként (őrülten szerelmesen) gyereket nevelni. Szerelmes reménytelenül is lehetsz, szeretni egy kapcsolatban így nem lehet. Ez egy hasznos változás.
2013. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!