Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy kezeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy kezeljem a dolgot. Szerelem lehet barátságból?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a netten és azóta napi szinten beszélünk telefon, face ts. Sajnos elég messze lakunk egymástól és én dolgozok meg tanulok hét közben csak hétvégén érek rá, de mégis megoldottam, h elmentem hozzá és megtudom továbbra is. Azt mondta a lány belsőleg nagyon megfogtam és kicsit külsőleg is bejövök neki mégis csak barátként tekint rám. Én viszont beleestem nagyon és nem tudok csak barátként tekinteni rá. A járásos dolgot felvettetem neki és azt mondta, hogy barátból lehet bármi. A legmélyebb titkait elmondja és minden nap felhív és mondja, hogy hiányzok neki megnyugtatja a hangom. Én mégis félek ettől, hogy nem lesz több. Nagyon rossz, szenvedek folyton ő jár a fejemben,tanácsot kérek!!

2013. júl. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez a lánytól függ. Én nálam nincs olyan, hogy barátságból szerelem, de én ezt konkrétan megis mondom, ha ilyen felmerülne. Szerintem kérd meg, hogy legyen teljesen őszinte, lát-e rá esélyt vagy sem, az se baj ha nem csak mondja meg.
2013. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Ratyi vagy, tudsz róla? Növessz tököt és szedd össze magad. Egy ilyen ratyi egy nőnek sem kell.
2013. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá,hogy lenne-e esélyed nála.Az nem jó ha húzod ezt ő megbízik benned,hogy barátként tekintesz rá,erre te szerelmes vagy csak nem mondod meg neki.Egyrészt ez neked nagyon fájdalmas lehet,mert ha majd összejön a csaj vmi sráccal akkor meg már késő lesz! Másrészt a lány is csalódni fog ha több hónap vagy év után kiderül,hogy tele bele voltál zúgva.


Ha nálam ilyen helyzet lenne,hogy a barátomba bele szeretek akkor nagy nehezen elmondanám neki minél hamarabb, ha nem ad esélyt akkor inkább a barátságot is megszakítom mivel nem tudnék vele úgy beszélni,hogy ne arra gondoljak,hogy szeretem.

Szóval mond el neki őszintén,hogy mit érzel.

2013. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dzsámál a tuti füves válasza:
igazad van (fehér)
2013. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenképp mondd el neki

de én nem rákérdeznék hogy van-e esélyem?

hanem megpróbálnám meggyőzni...határozottan

majd ird meg mi lett belőle, érdekel:)

2013. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!