Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetetlen hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetetlen hogy a mostani barátommal maradjak egész életemre?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk és mindkettőnknek a másik az első(szex téren) viszont nagyon szeretjük egymást és felse merülhet kettőnk közt hogy mással éljünk majd. de mindenki mondja hogy nem lehet mert ő úgyis ki akarja majd magát élni. Ő azt mondja hogy nem de ettől énis tartok :/ 18/L

2013. júl. 26. 23:46
1 2
 11/14 ameoland ***** válasza:

#8-as. Ugyan a kérdezőnek akartál segíteni,de néhány tudattalan kérdésre a kommented olvasásában kaptam választ.Ez a ..olvasol és "ahhaaaa" kategória.

Igazán köszönöm!

2013. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" Ő mondta hogy szeretné ha otthon várnám ( ami nekem is tetszik, de ha úgyalakul akkor meg karriert alakítok.) "


Ez az, amit nem tudsz előre látni. Simán lehet (én így jártam a munkában), hogy elmész dolgozni mert kell a pénz, kapsz egy jó lehetőséget ami annyira megtetszik, hogy egyre jobban beleveted magad... Pörögsz, előléptetnek, a fizetésed meg szépen a barátod fizetése fölé kúszik.... esetleg a háromszorosát keresed a barátod fizetésének.

Ami esetleg addig tetszett neki, hogy ügyes vagy, elismernek, keresel és nem kell eltartania, az könnyen átcsaphat kisebbrendűségi érzésbe. Főleg ha esetleg rácsörögsz, hogy bocsi, túlóráznom kell, mert határidős a project... ha ekkorra van esetleg egy gyereketek is, azt lehet, hogy szépen ellátja mire hazaérsz.

De vagy őt fogja ez a helyzet zavarni, ha ő meg otthonülős feleséget akar de helyetted neki kell bébipapit melegíteni meg betölteni a mosógépet, vagy ha el is fogadná, mások fogják megmérgezni a kapcsolatot azzal, hogy beszólnak a haverok viccesen: mi vagy te papucs?? Férfi vagy, vagy a t..ködet is átoperáltattad p.uncinak???


Csak azt akartam elmondani, hogy nem tudhatod milyen helyzetbe kerülsz és meg sem tudod jósolni, hogy hogyan fogsz reagálni - és hogyan reagál erre a párod.

2013. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11: Szivesen. :-)
2013. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Furcsa így visszaolvasni ezeket a kérdeseket, de még mindig egy pár vagyunk lassan 6 éve 😊
2018. okt. 15. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!