Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak, akik teljesen kiabrand...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik teljesen kiabrandultak a parkapcsolatokbol? 30 ev felettiek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu lesz, ne haragudjatok, osszetett dologrol kerdeznek.


A 30 feletti korosztalyhoz szolok (en 32 vagyok) Nem kotekedeskent vagy bantaskent, de a fiatalabbaknal meg sok minden valtozhat - viszont ugy erzem 30 felett a kiabrandultsag mar-mar vegleges.

A kiabrandult eleg negativ szo, most inkabb semleges ertelemben hasznalom.


Kivancsi lennek vannak-e itt olyanok, akik hasonlokeppen gondolkodnak?

Volt ket hosszabb kapcsolatom, tudtam szeretni, de az egyik srac megcsalt, a masik pedig idovel elhidegult tolem es kiderult, mennyire masok vagyunk.

Az utolso szakitasom ota (2 es fel ev), nincs baratom es nem is akarok.

A multon tulleptem, nem ragodom rajta.


Ha meg is ismerkedem vkivel, nem erzek semmifele lelkesultseget, szerelmet vagy akarmit.

Nem, nem vagyok szorszalhasogato, sot tokeletesseget sem varok el senkitol.

Igy tehat csak egyedul elek. Nem erzem maganyosnak magam, ugy velem, jobb ez igy, nem egy kapcsolat miatt gyotrodni, hanem boldogan, de egyedul.


Nem vagyok keseru, alapvetoen nyugodt es derus a termeszetem, utalom a tipikus 'szingli' kategoriat, az nem vagyok, de nem hiszek a szerelemben, parkapcsolatokban, a boldog hazassagban, a bokokban, a romantikaban, a kispolgari 'have it all'-ban.


A kornyezetemben mindenki azt mondja: majd meglatod, jon vki, majd ugyis maskepp fogod gondolni - erre mindig mosolyogva legyintek, mert magamban tudom: soha sem fog eljonni, akire varok, ugyanis nem varok senkit.


Barataim kozul, akik velem egykoruak es egyedulalloak, mind be vannak rezelve. Rettegnek az oregedestol, panikszeruen probalnak ferjhez menni, gyereket szulni, karrier csinalni stb. En meg csak nezek es megkerdem oket: miert nem probaltok inkabb boldogok lenni? De szerintuk mindezek a celok ELENGEDHETETLENEK a boldogsaghoz.


Kivulallok szerint pedig egyenesen HALALOS BUN ha az ember nem a csaladalapitas reven akar kiteljesedni.


Szoval a kerdesem az lenne, vannak-e, akik hasonloan ereznek? Boldogan egyedul elok, vagy kiabrandultak, akik azert elegedettek?

Vannak-e, akik teljesen lemondtak ennek az egyenbol-/kulturabol/biologiai szuksegszerusegbol fakado kesztetesrol - onkent.


Bocsanat, ha olyanok is olvassak ezt a kerdest, akiknek minden almuk a szerelem es a gyerek es nem kaphatjak meg vmilyen okbol - nem szeretnem, ha a kerdes tartalma barmi modon serto lenne szamukra.



2013. aug. 2. 13:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es kivancsisagbol, nalad mi az ok? No vagy ferfi?
2013. aug. 3. 00:44
 12/12 anonim ***** válasza:
:)
2016. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!