Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a barátomtól, dühkitörés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátomtól, dühkitörések, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 1hétre elment nyaralni. De amikor utoljára átmentem hozzá ezek történtek (nem az első eset!!) :

- 1. Véletlen megkarmoltam a homlokát és besértődött. Hozzáteszem hogy bocsánatot is kértem miatta.

- 2. Fehérneműben fekszem az ágyon,mikor egyszer csak pálfordulás történt és és én lettem a sz*r,köcsög stb.. Megmondtam neki hogy ha ilyen akkor hazamegyek. Erre ő azt mondja hogy akkor menyjek. Felöltöztem. Felvenném a cipőm,de nem engedi és rángat ide-oda. Már annyira féltem hogy elkezdtem sírni. Utána láthatóan remegett a lábam. Ekkor mondom neki hogy haza megyek. Engedj ki a szobából. Minden áron megakadájozza hogy elhagyjam a házat. Közben elmond minden k*rvának és hogy talál sokkal jobbat nálam. Már annyira sírok hogy alig kapok levegőt. Megölel és akkor megint kedves és normális lesz.

Segítsetek! Félek tőle és szakítani sem merek mert a végén lehet hogy megütne . De közben már nemtudom mit érzek iránta . :(

El vagyok keseredve.

14/l vagyok ,ő 16/f



2013. aug. 13. 22:07
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és ha tudni akarod már lassan 2 éve együttvagyunk. Csókig jutottunk el. És úgydöntöttem kap 1 esélyt még. De ennyi. Ha még 1x előfordul akkor azonnal szakítok vele. És igazad van. Jobb ha 1x megüt ,mint később többször!
2013. aug. 13. 22:14
 12/26 A kérdező kommentje:
10/11 válaszoló: köszi,de nem kértem ajánlásokat!
2013. aug. 13. 22:17
 13/26 anonim ***** válasza:
14 évesen az ágyában fekszel fehérneműben és bekattan. 14 évesen nem szexelni kéne. Ha ilyen a srác mond meg neki keressen jobbat és ennyi. Ne menj többet hozzá. Mond meg neki me keressen többet és szólj a szüleidnek is mi a szitu és mindig tudják hol vagy.
2013. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Régebben csak üvöltözött velem. Ez a 2. alkalom hogy ilyet csinált. :(
2013. aug. 13. 22:18
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk. Csak ismerkedtünk volna egymás testével,de minden kedvemet elvette.
2013. aug. 13. 22:20
 16/26 anonim ***** válasza:
Hallgass rám, ne adj neki esélyt arra, hogy megüssön.Ebből később súlyosabb lelki problémáid is lehetnek.Szakíts vele minél előbb.Beszélj erről szüleiddel, mondd el nekik mi történt.Ezzel nem lehet viccelni, lehet hogy szereted, de ez már sok.Jobb lesz neked nélküle.
2013. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mindig tudják és nemtudom mi lehetett a baja :( Sokszor volt olyan hogy nem is velem volt a baja és velem veszekedett :(
2013. aug. 13. 22:22
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönök minden segítséget ! Neked pedig pláne utolsó válaszoló! Sokat segítettelek! :) És úgy lesz ahogy mondtad!:)
2013. aug. 13. 22:23
 19/26 anonim ***** válasza:

A sok-sok jogi szakértő, ugye. Ne javasoljatok már ilyeneket neki, hogy jelentse fel - konkrétan miért is? Mert kiabál? Amikor utoljára néztem ez még nem volt büntetendő. Sőt, mondok jobbat, amíg nem lesz 8 napon túl gyógyuló sérülése, addig semmi, ismétlem, SEMMI büntetést nem kap az elkövető.

Egy 16 éves gyereket meg amúgy sem feljelenteni, hanem nevelni kell.

2013. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szívesen segítettem.Remélem tényleg megfogadod a tanácsot, és otthagyod, jobb lesz neked úgy.
2013. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!