Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a barátomtól, dühkitörés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátomtól, dühkitörések, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 1hétre elment nyaralni. De amikor utoljára átmentem hozzá ezek történtek (nem az első eset!!) :

- 1. Véletlen megkarmoltam a homlokát és besértődött. Hozzáteszem hogy bocsánatot is kértem miatta.

- 2. Fehérneműben fekszem az ágyon,mikor egyszer csak pálfordulás történt és és én lettem a sz*r,köcsög stb.. Megmondtam neki hogy ha ilyen akkor hazamegyek. Erre ő azt mondja hogy akkor menyjek. Felöltöztem. Felvenném a cipőm,de nem engedi és rángat ide-oda. Már annyira féltem hogy elkezdtem sírni. Utána láthatóan remegett a lábam. Ekkor mondom neki hogy haza megyek. Engedj ki a szobából. Minden áron megakadájozza hogy elhagyjam a házat. Közben elmond minden k*rvának és hogy talál sokkal jobbat nálam. Már annyira sírok hogy alig kapok levegőt. Megölel és akkor megint kedves és normális lesz.

Segítsetek! Félek tőle és szakítani sem merek mert a végén lehet hogy megütne . De közben már nemtudom mit érzek iránta . :(

El vagyok keseredve.

14/l vagyok ,ő 16/f



2013. aug. 13. 22:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Te tudod de én biztos nem maradnék vele. Mi az hogy elmond mindenféle qrvának és te még esélyt adsz neki. Meg fenyeget. Már bocs de én nem várnám meg az első pofont. Nem szeret. Ha szeretne nem beszélne így veled és nem viselkedne így. Kicsit gondolkozz.
2013. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nagyon folytasd ezt.

Amíg tudsz,addig menekülj.

2013. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Jézusom, már 16 évesen ekkora idegbeteg agressziv állat. Mi lesz késöbb? Szerintem sürgösen távolodj el töle, aztán szakits. Nagyon fiatal vagy, ne hagyd,h már most megtapasztald ezt a borzalmat.
2013. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hozd össze azzal a "csaj"jal, aki nős pasival k.efél, megérdemelné mindkettő!!
2013. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

19. Válaszoló:

Nem jelentem fel, pont azért,mert igazad van!:)

2013. aug. 15. 21:31
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Megfogadom! Elkezdek távolodni tőle,majd megmondom,hogy itt és most elválnak útjaink! :) Nagyon kedvesek vagytok!
2013. aug. 15. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!