Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet még? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
19/L vagyok. A párommal 3éve és 3hónapja vagyunk együtt. 1hete megtudtam hogy megcsalt. Vele ezt csak rá 2 nappal beszéltem meg.(addig nem is beszéltünk mivel dolgozott és csak így hétvégén találkoztunk pedig együtt laktunk csak a meló miatt nem tud haza járni, ez van már lassan 2 hónapja). Abban a 2 napban nagyon szarul éreztem magam, megakartam halni, nem volt semmihez sem kedvem, egész nap csak sírtam és arra jutottam, hogy megbocsátok neki. Felhívtam, hogy jöjjön le hozzám. Leért láttam , hogy valami van. Rákérdeztem tőle szerettem volna hallani, de azt mondta nem volt semmi. Utána megmutattam neki a beszélgetést a csajjal (amit az ő fbján beszéltem vele, hogy megtudjam igaz e) erre még mindig tagadta. Míg addig beszélgettünk, hogy megkérdezte, hogy ha én nem hiszek neki akkor minek hívtam le. Mondtam mert szeretem és nem akarok nélküle élni. Ahogy ezt kimondtam elmondta, hogy mi volt. Azóta eltelt 4 nap azóta mindennap együtt vagyunk, de nem tudom elfelejteni ezt, még mindig nagyon szarul vagyok. Az igaz hogy ebben a 2 hónapban keveset találkoztunk szinte csak hétvégén és nem is nagyon beszéltünk hétköznap, de szerintem ha szeretne nem tette volna meg. Ő azt mondja, hogy szeretet, de nem tudom, hogy tényleg szeret. Néha úgy érzem igen, de van mikor nem. (BOCSI HOGY ILYEN HOSSZÚ LETT)

2013. aug. 14. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

fhhúúúú...

Háát az a véleményem hogy ha tényleg szeret akkor nem csalt volna meg hiába hogy nem tudtok találkozni, beszélgetni 1-2 napig...

2013. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A megcsalásra nincs mentség, ahelyett hogy megcsalt, veledis lehett volna, alapból is keveset vagytok együtt....
2013. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát én nem adnék neki második esélyt...
2013. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Címerezni volt és ott csalt meg. Találkozni tényleg csak úgy tudtunk volna ha én megyek hozzájuk. Ha nem szeret már akkor minek van még velem ez után ?!
2013. aug. 14. 13:14
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert ingyen szexet adsz.
2013. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem volt veled, de mondjuk akkor megcsalás helyett felhívhatott volna, vagy bármi mást skype, facebook, de veled. szerintem érted mire gondolok.


sepciál én ha engem a párom megcsalna, a lányt intézném el, párommal pedig elbeszélgetnék. de nem dobnám ki... a dolgokat meg kell oldani.

2013. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mióta együtt lakunk nála nincs net, a szüleinek nem kell. Hívni nem tud a telom már régóta nem jó tegnap vettem csak újat. Így csak hétköznap ha tudunk beszélni is 3-4 percet, de ez is ritka volt.
2013. aug. 14. 13:23
 8/20 A kérdező kommentje:
A csajt ismerem, tudta hogy együtt vagyunk.A csaj meg 15 éves létére összefekszik mindenkivel.
2013. aug. 14. 13:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!! Amúgy én sem bocsátanék meg..a napnál is világosabb hogy ez a srác nem szeret nem tisztel és nem becsül.Mi a frászt akarsz még egy ilyentől??
2013. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is megverném a csajt.

Viszont a fiut nem fogadnám vissza, egy esély jär, ha eljátssza, vége.

2013. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!