Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet még? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
19/L vagyok. A párommal 3éve és 3hónapja vagyunk együtt. 1hete megtudtam hogy megcsalt. Vele ezt csak rá 2 nappal beszéltem meg.(addig nem is beszéltünk mivel dolgozott és csak így hétvégén találkoztunk pedig együtt laktunk csak a meló miatt nem tud haza járni, ez van már lassan 2 hónapja). Abban a 2 napban nagyon szarul éreztem magam, megakartam halni, nem volt semmihez sem kedvem, egész nap csak sírtam és arra jutottam, hogy megbocsátok neki. Felhívtam, hogy jöjjön le hozzám. Leért láttam , hogy valami van. Rákérdeztem tőle szerettem volna hallani, de azt mondta nem volt semmi. Utána megmutattam neki a beszélgetést a csajjal (amit az ő fbján beszéltem vele, hogy megtudjam igaz e) erre még mindig tagadta. Míg addig beszélgettünk, hogy megkérdezte, hogy ha én nem hiszek neki akkor minek hívtam le. Mondtam mert szeretem és nem akarok nélküle élni. Ahogy ezt kimondtam elmondta, hogy mi volt. Azóta eltelt 4 nap azóta mindennap együtt vagyunk, de nem tudom elfelejteni ezt, még mindig nagyon szarul vagyok. Az igaz hogy ebben a 2 hónapban keveset találkoztunk szinte csak hétvégén és nem is nagyon beszéltünk hétköznap, de szerintem ha szeretne nem tette volna meg. Ő azt mondja, hogy szeretet, de nem tudom, hogy tényleg szeret. Néha úgy érzem igen, de van mikor nem. (BOCSI HOGY ILYEN HOSSZÚ LETT)

2013. aug. 14. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én bármennyire szerelmes voltam és szerettem a barátomat akivel lassan 5 éve voltunk együtt, megadtam neki mindent folyton a kedvébe jártam minden nap találkoztunk mindennap szeretkeztünk, de amikor megtudtam, hogy egyzser félrelépett, és hogy részegen tette meg próbált megnegetőzni.. én kiraktam a szűrét.

Nem könnyű... De jobb így!

Még az élet előttünk áll!

2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Aki akar valamit,talál rá módot,aki nem kifogást.Bárhol tudott volna netezni,akár telefonon is stb.Mai világban ez ne akadály,h elérjünk valakit.15 éves lánnyal csalt meg?Hány évesek vagytok?
2013. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ő 22 éves, én 19 de írtam is a szövegben.
2013. aug. 14. 13:58
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, a saját korodat írtad,a párodét nem.

Tehát egy nála 7 évvel fiatalabb lánnyal csalt meg.Úgy dobnám ki ezek után,csak úgy repülne minél messzebb.

2013. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye vagyok, hogy megbocsátottam neki. Azt is hogy sok mindent elcsesztem a kapcsoltunkban. Mikor megtudtam szakítani akartam vele. Abba a 2 napban mikor egyedül voltam gondolkodtam, sírtam és akkor jöttem rá hogy mennyire szeretem. Ki se mutattam, hogy szeretem, elvártam töle mindent ha valami nem tetszet mindig cirkuszoltam vele, én szinte nem is mentem hozzá már 1 éve mindig elvártam hogy ő jöjjön és mikor ezt megbeszéltünk azt mondta most először látja rajtam hogy szeretem. Tudom , hogy nem így kellett volna viselkedjek a sex miatt nem hiszem. hogy velem lenne az nem a legjobb köztünk sokat is veszekedtünk miatta és ritka is. Én is csaltam meg az elején igaz csak smaci volt. És most hogy ez volt benne van nagyon is bánt van hogy nem is akarom hogy hozzám érjem , de van mikor úgymond "rám jön valami" folyamat bújok hozzá puszilgatom. Eddig meg ilyet nem naon csináltam. Szerintem ez miattam van és csak bele unt a viselkedésembe. Néha tényleg elviselhetetlen voltam. Az a baj hogy csak erre most miatt jöttem rá. Az érzéseimben sem voltam már egy ideje biztos és sajnos ez kellett arra ,hogy rájöjjek mennyire is szeretem :(
2013. aug. 14. 14:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Na ja, mindig akkor jön rá az ember fia/lánya, hogy mennyire szeret is valakit, ha már elveszítette, vagy tudja, hogy el fogja veszíteni a párját.
2013. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Először is,ne magadban keresd a hibát,az a legrosszabb.Másodszor pedig,nincs mentség a megcsalásra,ha valami gond van,le kell ülni megbeszélni,vagy ha nagyon nem működik,abbahagyni.De nem másnál vigasztalódni.
2013. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mivel az érzéseimben nem voltam biztos előfordult párszor, hogy szakítottam vele és hiába bántam meg soha nem mentem oda hozzá, hogy megbeszéljük, mindig ő jött. És egy ilyen volt pont akkor mikor megcsalt bár még akkor nem is tudtam. És akkor is ő jött oda hogy béküljünk ki. 1.5 éve bele untam hogy a szüleim ellenzik a kapcsolatunkat és szakítottam vele. 3 hónapot voltunk külön és naon rossz volt mindenkibe őt kerestem nem szeretnék többet ilyet, de így se jó hogy megcsalt. Azért is írtam, mert még mindig bennem van hogy szakítok vele, de nem tudnék már nélküle élni.
2013. aug. 14. 14:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez nem állapot,ennek véget kell vetni.Túl fiatalok vagytok még ehhez,hogy ennyit szenvedjetek.
2013. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tudod, az én párom is egész héten Pesten dolgozik, míg én tőle 120 km-re itthon vagyok. Éppen ma hívott fel, hogy mennyire hiányzom neki.


2,5 éve vagyunk együtt, együtt lakunk már több, mint 1 éve, de soha nem merült fel egyikünkben sem, hogy megcsaljuk a másikat a távollétében (pedig lehetősége és alkalma mindkettőnknek lett volna rá). Megbízunk egymásban, és nem is adunk rá okot, hogy a másik kételkedjen bármiben is, mert szeretjük egymást.


A párommal még a kapcsolat elején megbeszéltük, hogy ha bejön a képbe valamelyikünknek egy másik pasi/csaj, akkor nem megcsaljuk egymást, hanem tájékoztatjuk a tényekről. Így nem kell lelkiismeret-furdalásnak lenni, nem kell titkolózni, és nem kell szégyenkezni, hogy mi lesz, ha mégis kiderül.


Ha a barátod szeretne téged, nem csalt volna meg, akkor sem, ha távol vagy, és nem tud felhívni vagy internetezni. Ha szeretne, rád gondolt volna, hogy mi lehet veled, és nem a másik csajt dugta volna meg. Nem beszélve arról, hogy ha egyszer megtette, ki tudja, hogy mikor teszi meg még egyszer...


Szerintem nincs mentség arra, amit tett. Még az sem, hogy te hogyan viselkedtél vele. Ha emiatt csalt meg, akkor talán jobb lett volna veled beszélnie, és azután döntenie, hogy együtt marad-e veled a viselkedésed ellenére.


Egyébként egy megcsalást nagyon nehéz megbocsátani, túltenni magad rajta még nehezebb, és a kapcsolat a megcsalás után már soha nem lesz ugyanolyan, mint előtte volt. Ezen gondolkodj el.


28/N

2013. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!