Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen magasak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak a lányok elvárásai?

Figyelt kérdés

A csajom azért dobott, mert neki egy pasi a következő paramétereket üti meg:

- 2 méter magas

- kigyúrt felsőteste van

- legalább 18 cm dákója van

- hétvégente extrém sportol, baráti összejöveteleket szervez

- főállásban főnök egy gyárban

- legalább 2 autója van

- 2 lakása, az egyik vízpart mellett

- legalább nettó 250-et keres


Ezek az irreális elvárások a pasikkal szemben bármelyik lánynál jellemzőek lehetnek?



2013. aug. 17. 09:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

10-es lehet, hogy ez is sok, már akinél. :D


Egy férfi.

2013. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
13%
#10 Plusz legyen jóképű, magas, nagyfarkú, és rendszeresen vegyen drága ajándékokat, meg nyaralni is vigyen el minden évben 2x. Ezeket minden lány elvárja.
2013. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Furcsa, hogy ezeket írjátok ... Évek óta együtt vagyok a párommal, sem magasnak, sem jóképűnek nem mondanám, de nekem ő a legférfiasabb/legokosabb a világon ^^ :)


Nem ajándékozunk szülinapra, névnapra, karácsonyra sem veszünk egymásnak ajándékot, másképp ünnepeljük ezeket az eseményeket, akár barátokkal, akár egy különleges vacsorával stb.


Minden nyáron elmegyünk valahova, igaz, nem tengerpartra/szállodába vagy ilyesmi, inkább piramisokat nézni, vagy Erdélybe...


Nem vagyunk egyformák.

2013. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
A piramisokat biztos olcsóbb megnézni, mint a tengerpart, vagy egy jó szálloda. :D
2013. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem háztartási robot :) Hetente / 2 hetente egyszer adódik férfi(!) munka a ház körül (legalábbis nálunk). És nem is azt írtam, hogy oldja meg, hanem hogy legyen képes :) De látom, nagyon lepontoztatok :DDD


Megyek is innen, azt hiszem, a mai férfiak már nem is akarnak FÉRFIAK lenni. Ez nagyon szomorú. Valószínűleg ezért nem találtam én sem normális párt, sok-sok évig.

2013. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Olcsóbb volt. Nem Egyiptomba mentünk és vonattal utaztunk. Látom rám szálltatok, megyek is innen, pá.
2013. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Ezek tipikus plázacicák, akiknek a külsőségek a fontosak.


Nekem a barátom:

- alacsonyabb nálam, nem kigyúrt, egy autója van (lassan oldtimer-korú :)), albérletben lakik, és nem keres 250-et - a mérete pedig nem tartozik rátok.

- viszont: intelligens, humoros, de amikor kell, komoly, tudom, hogy bármikor számíthatok rá, romantikus (nem nyálasan), elvont...


Sok lánynak fontosak az általad felsoroltak, de nem mindnek, csak belőlünk kevés van a bolygón sajna. :(

2013. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Még egyszer elismétlem (gyengébbek kedvéért), a nyári program NEM elvárás. Én is beteszem a nettó 250-et a közös(!) kasszába, NŐ létemre. Le lehet szállni rólam.
2013. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én ebből csak egy feltételnek felelek meg. :(

És akinek van 2 zsigulija az menő? X)

2013. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Tehát a valóság ebből: ne legyen padlábú, töketlen, löttyedt testű csimasz, sportoljon, egy bizonyos kor után már ne anyuci tartsa el, hanem valamit tudjon felmutatni az életben.

Nem irreális.

2013. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!