Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen magasak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak a lányok elvárásai?

Figyelt kérdés

A csajom azért dobott, mert neki egy pasi a következő paramétereket üti meg:

- 2 méter magas

- kigyúrt felsőteste van

- legalább 18 cm dákója van

- hétvégente extrém sportol, baráti összejöveteleket szervez

- főállásban főnök egy gyárban

- legalább 2 autója van

- 2 lakása, az egyik vízpart mellett

- legalább nettó 250-et keres


Ezek az irreális elvárások a pasikkal szemben bármelyik lánynál jellemzőek lehetnek?



2013. aug. 17. 09:51
1 2 3
 21/25 ManderleyRe ***** válasza:
Ha ezt akarja a barátnőd, akkor ő nem kapcsolatot, hanem biztos megélhetést keres.
2013. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ezért jó egyedül lenni, leglaábbis nekem j, 21 vagyok nem volt barátnőm, de nagyon jó egyedül lenni. Saját magaddal foglalkozol, úgy csinálod az életed ahogyan akarod, azt sinálsz amit akarsz, oda költöd ela pénzedet ahová akarod, ha lenne brátnő akkor ezeket nagyon lehet csinálni mert kötöttségben lennénk. Úgyhogy szerintem z jó, ha nincs barátnő:D 21/f
2013. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok Elírtam: "tehát ha lenne barátnő ezeket nem lehetne csinálni."
2013. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Akkor verd ki magadnak minden este idióta 21/f :D
2013. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

22-es rosszul látod. Nyilávn jó egyedül lenni ilyen szempontból.

Nekem van barátnőm, és elmondhatom magamról ugyanezeket. Nem kell költenem rá, sosem kér tőlem egy forintot se, békénhagy, amikor magammal szeretnék foglalkozni egy kicsit.


Úgy alakítom az életem, ahogy akarom, oda költöm a pénzem, ahova akarom, nem nyaggat semmi miatt.

És persze legfőképp nincs rá szükségem, hogy kiverjem magamnak.

2013. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!