Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is szokott filózni,...

Más is szokott filózni, mennyivel is jobb és boldogabb lenne az ember, ha nem a külső számítana elsődlegesen, ösztöni szinten?

Figyelt kérdés
Mert hát lehet tagadni,de még a magamfajta lélekre, lány személyiségére figyelő fiúnak is számít egy kicsit a külső, ha nem is a tökélyt keresem, de jó, ha érzem a vonzalmat iránta már külsőt nézve is önmagában. MOndjuk nálam túl sok lány is tetszik, de még ennek ellenére sem könnyű párt találnom, mert jellemre már elég sok lány nem jön be nekem, aki meg igen, annak meg általában én nem jövök be külsőre főleg. Az a baj, hogy én meg túlságosa is ilyen társra vágyó típus vagyok, szeretem, ha van kit ölelgetni, szeretgetni, de ez t így lánnyal tudom elképzelni, kapcsolatban. Emiatt meg sokkal nehezebb elviselnem a magányt, míg más meg jól tűri például vagy megvan egyedül is.
2013. szept. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem picit más az álláspontom ezzel kapcsolatban. Viszont, ha csak a belső számítana, akkor jóval kevesebb ember élne boldog párkapcsolatban. Talán akkor lenne más a helyzet, ha az ember nem lenne a természeténél fogva társasági lény, így csak a szaporodás lenne az egyetlen célja a párválasztásnak.
2013. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenen azok filóznak akik nem néznek ki jól, de jól kinéző párt akarnak, aki nem nézi a külsőségeket...szóval ilyen 22-es csapdájában szenvedők :D
2013. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de mivel nem így van ezért mind1,agyalj máson.
2013. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha azon szoktam filózni, hogy az emberiségnek ki kellene pusztulnia, legalábbis a 60%-ának kb. Én is szoktam gondolkodni ezen, de nem tudsz változtatni rajta. Ne is gondolkodj ilyeneken. Felesleges.
2013. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!