Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a távkapcsolatnak 14 évesen?

Figyelt kérdés

Kb 200km van köztünk,1-2 hetente tudunk csak találkozni.már lassan 2 hónapja együtt vagyunk.szerintetek meddig tartana még?lenne még értelme?


14/f



2013. szept. 24. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Anno én mikor 17 éves voltam, megismertem neten keresztül egy kedves lányt, és hamar megtetszettünk egymásnak, ő talán 15 vagy 16 volt, nem tudom már. Google map szerint 240 km van köztünk, és én is nagyon szívesen összejöttem volna vele, de 2 heti beszélgetés után rá kellett jönnöm, hogy ez úgysem fog összejönni, mert pl. helyben jártam gimibe, ha kellett valami akkor családi autóval mentünk bevásárolni, és nem szorultam rá hogy egyedül utazzak vonaton 200 km-t. Átszállásokról, késésekről, pénzről nem beszélve. Végül összevesztünk, majd 1-2 éven belül beláttam hogy jobb volt így, mert utána megismerkedtem a nagy szerelmemmel abban a városban ahol főiskolára kezdtem járni, ráadásul csoporttársak voltunk, és életem legszebb 3 éve volt, heti 4 talival (havi 16). Örülj neki hogy 14 évesen ilyen gondjaid vannak, kívánom, legyen szerelmed a gimiben ahová jársz :)
2013. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szerelem néha messziről jön ;)

Ne gondolkozz, élvezd. Ha pedig szerinted nem éri meg a macerát, akkor kár volt megkérdezni.

2013. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!