Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarok senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok senkinek esélyt adni? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Akárhány fiú szeretne velem ismerkedni, nem szívesen adok nekik esélyt, mert félek. Vagy vannak dolgok amik miatt kiábrándulok belőlük.. a túlzott bókolás és túlzottan közvetlen hangvétel például az elején. Ezekkel a dolgokkal teljesen elijesztenek... arról nem is beszélve, amikor olvadoznak tőlem vagy a külsőmtől. Nem azt mondom, hogy bunkó legyen, erről szó sincs, de szerintem el kell telnie egy bizonyos időtartamnak, amikor már máshogy viszonyulunk egymáshoz és nem kell rögtön ajtóstul a házba rontani. Kétségbe vagyok esve, létezik még olyan férfi, aki egyensúlyt tud tartani a dolgok között?

2013. szept. 28. 20:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ez télleg nőgyűlölő lehet,vagy nem kapott meg soha senkit életébe,vagy volt valami übernagy csalódása és most minden nőt csúúúnya gonosz koboldnak lát. biztos az van,h gagyibbnál gagyibb "bókokkal" próbálkozik,mert csak arra telik aztán nem jut puncihoz :D Az meg hogy még ilyen csacska is,hogy többször is fitoktatja h nem lehet névtelenül személyeskedni :D Anyám borogass ember,legalább legyél tisztában a szavakkal :D Ha ismeretlenül valaki szúrkálódik a személyedet illetően,akkor nem a személyedet sérti? SZ E M É LY E S K E D I K !!!!!!! 8 általánost azéé elvégezted? xD A többi sulidról már nem is merek kérdezni,amúgy az egyik nagyon jól írta :D Marok marcsi a barátod :D Nőt úgyse nagyon kaphatsz,a jobbik fajtból. Vagy sztem nálatok faluhelyen az se tabu,ha az anyjával közösül az ember fia :D Maradj szépen anyuci pici fiacskája :D
2013. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kisszivem:( Sokat bántottak a csúnya nénik igaz? :(

Hehe

2013. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

10-es vagy 62%-os, ahogy tetszik. Még egy utolsó kérdésem lenne, ha már nem személyeskedés véleményed szerint, amit itt folytatunk. És most tényleg, egy pillanatra helyezzük háttérbe az eddigi kommenteket, az acsarkodást, kicsit felejtsük el. Szóval ezt írtad: "Koppanás még sosem volt, az utolsó másodpercben fújtam a visszavonulót, így nem ért (akkora) meglepetés."

Őszinte és tényleg komoly érdeklődéssel kérdezem, hogy mi történt, miért fújtál visszavonulót? Akár privátban is válaszolhatsz, köztünk marad, de erre kíváncsi vagyok.

2013. szept. 29. 16:37
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem érted? Személyeskedés egy névtelenséget biztosító oldalon? Csinálj csak magadból még nagyobb bohócot. :D Az utolsó csaholásoddal pedig sikerült alátámasztanod az összes általam írt jelzőt, amiken besérültél. Szívesen mindent, meglesz nélkületek ez az oldal még elég sokáig, a hozzátok hasonló álszent csitrik naponta fordulnak meg itt, akiket kényemre-kedvemre oktathatok, bizonyítván nem teljesen alaptalan feltételezéseim. Kérem a következőt!



na már most. bár azt mondtam nem fogok sem reagálni,de még csak el sem olvasom,szóval akkor most segget csinálok a számból,de reagálok neked. azt írod,naponta sok ilyen csitri megfordul itt,akiket oktathatsz. és még te mondod,hogy nem itt éled az életed. hát DE. szörnyen szánalmas vagy,te is aztán ellentmondást halmozol ellentmondás hátára és most nagyon édes,ahogy igyekszel hiper szuper okos és odaszólogatós zseninek tűnni,de nem sikerül. gondolom ezért nincsenek sem barátaid,de még kutyád vagy macskád sem,mert szegénykékre igen sanyarú sors várna egy ilyen makacs,elkeseredett ember mellett. mellesleg ha mélyen belenézel az agyad legelrejtettebb bugyrába,ahová talán,ismétlem TALÁN szorult némi ész,akkor magadban nyugodtan nyugtázhatod azt,hogy az is személyeskedésnek minősül az értelmező szótár szerint,ha valakit anonim üzemmódban szapulsz,mert sértegeted és minősíted a személyét,anélkül hogy ismernéd,vagy megbizonyosodnál arról,igazad van-e. de ha nem áll rendelkezésedre értelmező szótár,javaslom látogass el egy nagyon intellektuális helyre,a neve KÖNYVTÁR és nézz utána. és bármit próbálsz írni,nem úgy jön össze,ahogy az a te kis fejecskédben milyen jópofán hangzik. azt hiszed na most megmondtam a kis "csitriknek" de nem,mert ha valóban akkora ész lennél aminek feltünteted magad,akkor a való életedben érvényesülnél-ha van-nem pedig az éterben próbálnád nekünk csitriknek megmagyarázni az igazad. Tehát egy szó mint száz: azzal leírtad magad,hogy itt veszekszel velünk,a kis csitrikkel,ahelyett hogy mondjuk túráznál egyet ezen a gyönyörű vasárnapon! ;)

2013. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egyem meg, olyan édesek vagytok, amíg távol vagyok, teleírjátok a topikot, végigsziporkázzátok a fél délutánt. Még a végén szimpatikusak lesztek nékem.


Haladjunk szép sorjában.


"nem létező alapokra építed fel a felszínes, üres mondanivalódat"

Szubjektív véleményalkotásnak hívják, megértem a felháborodásod.


"Gondolom egy fél óra, míg megfogalmazod a kis regényeidet"

Nem függök itt dülledt szemekkel egész nap a vinnyogásodat figyelgetni. Bocsi, ugye nincs harag, hogy megvárakoztatlak?


"Ennél negatívabb jelzőkkel inkább nem illetlek"

Kérlek, tedd meg.


"hanem a bókjaik milyenségével nem vagyok kibékülve"

A nem kirívó, feltűnő(sködő), szolid megjelenésű nőkre sokkal kevesebb durva "bók" érkezik, mint pl. a feltűnési viszketegségben szenvedő pinkcicababábka. Valószínű, hogy visszafogott küllemmel villogsz mások előtt, mi? Akkor meg ne csodálkozz, viseld el a gúnyos kritikákat.


"akkor már meg kell alázkodnia előtte és ismeretségük legelején ahogy csak tudja bebizonyítani, hogy mennyire odavan a nőért"

Sajnáld is, hogy a nőiességed előtt buknak orra.


"mennyibe vennéd azt a nőt, aki egyfolytában nyáladzik rád"

Attól függ, kicsoda. (Viccet félretéve - mivel ezredannyira sem vagyok elfogult, mint ti ketten külön-külön -, belátom, hogy a túlzásba vitt csöpögés sem ideális. Ebben egyetértünk. De ne legyünk már egy kapcsolatban két rideg farönk, könyörgöm. Te meg úgy kérdezel, mintha csak ennek hiánya lenne a problémád.)


"bár az irományaidat elnézve szerintem örülnél, ha egyáltalán rád mosolyogna egy nő"

Itt lent egyedül, 2 kilométer mélyen egy sötét atombunkerben nehezen jönne össze. :'(


"rajtunk töltöd ki a nőgyűlöletedet"

Nőgyűlölet? Az egész pusztán véleményalkotás.


"ha egy férfi megjegyzi, hogy imponál neki a külsőm, na de könyörgöm, ISMERJÜK MÁR A HATÁROKAT"

Egy kétes életvitelű nőnek egyszer a szemére hánytam, hogy néz ki (jól nézett ki valóban), lehet még azóta is ezen pörög, fene tudja... Szavaidból azt szűröm le, hogy nem egy kan miatt vagy így kiakadva, hanem sorozatosan ilyen borzalmas "inzultust" kell elviselj. Akkor talán lehet, hogy nem is ezekben a kanokban van a hiba.


"de igen, ilyen az emberi természet: azt, aki megalázkodik nekünk és kevesebbre tartja magát, illetve úgy próbál elérni dolgokat, hogy aranyérig benyal egy embertársának, azt csak ki fogják használni"

Tök igaz, viszont ezt most nem értem, hogy jön ide.


"szerintem nulla jogod van ahhoz, hogy különböző jelzőkkel illess"

A "szerinted" itt, ezen a honlapon nem releváns.


"mert nem vagy tisztában a tetteimmel és velem, mint személlyel"

Tehát akkor megvalósul - a barátnőd szerint - a személyeskedés, mi? :D


"Azt hiszed olyan über intelligens vagy mert Csernuson szocializálódsz"

Egy tök véletlenszerű példázaton máris képes vagy fél napokat buzgálkodni.


"Ugyan kérlek, te egy vicc vagy"

A felhasználónevem nevében is köszönöm. Én is üdvözöllek mögötte. :D


"Remélem nem tisztelsz meg minket további kommentekkel"

Majd mérlegelek erről.


"Nem te töröltetted a kommenteket?" és "hiper-szuper erősséggel kattintgatsz a tiltás opcióra"

Nem. Nem izgat különösebben a vakvilágba lövöldözött gyanúsítgatásod.


A faék egyszerűségű, modortalan "barátnőd" vagdalkozásai külön misét érnének, röhögve olvasom a gátlástalan fröcsögését. Lekötelezne, ha ilyen stílusban folytatná a továbbiakban a monológját. Ja és még valami. Személyeskedés, jól figyelj, SZEMÉLYeskedés. Van itt bármilyen arra utaló jel, amiből következtetni lehet, hogy ki vagy? Megadtál magadról bármilyen személyes adatot - beleértve polgári nevet, címet, mobilszámot, bármit? Nem. Becsületsértés, rágalmazás megtörtént? Nem. Mivel a kiléted nem ismert, ergo a személyeskedés nem valósul meg, ha már annyira művelt akarsz lenni. Névtelenül akkor valósulhat meg célszemélyt sértő rágalmazás, ha a RÁGALMAZÓ kiléte nem ismert, de a célszemélyé igen. (Google: Lázár János rágalmazási eljárás) Ismert célszemély vagy? Nem. Egy egyszerű, mezei user vagy itt, semmivel sem több. De hogy fokozzam, ha bárhová regisztrálsz (Facebook, Iwiw stb.) és a regisztrálási feltételeket elfogadod, akkor a képeid bárki bármikor bármire felhasználhatja mindenféle következmény nélkül. De ha próbát akarsz tenni, szaladja be a helyi kapitányságra, hogy az egyik felhasználónevedet ócsárolják neten, garantálom neked, kiröhögnek. Ja és ha már "személyeskedés", minden második mondatotokban elkövetnétek, ha ez a vita személyes keretek között zajlott volna, úgyhogy bagoly mondja, újabb öngólt lőttél. Sajnálom, hogy megint visszafelé sült el a puskád, csókoltatlak. Tomboljatok csak tovább! :D

2013. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Tudod mit vettem észre? Azt, hogy súlyos szövegértelmezési problémákkal rendelkezel, tehát azt javaslom, tegyük rendbe a dolgokat, hogy megértsd! :)


"Szubjektív véleményalkotásnak hívják, megértem a felháborodásod."

szubjektívnek csak nagyon jóindulattal lehet nevezni, abból kifolyólag, hogy semmit nem tudsz rólam (hoppá-hoppá a szövegértelmezési gondok legelső jele), a véleményalkotás jelzőt elismerem.. de csak, hogy legyen egy jó estéd :)


"Nem függök itt dülledt szemekkel egész nap a vinnyogásodat figyelgetni. Bocsi, ugye nincs harag, hogy megvárakoztatlak?"

Lehet, hogy nem függsz itt, de azért nagyon kis kíváncsi vagy, hogy mit reagálok a mondókádra, mert visszajársz időközönként és oly aranyos vagy, hogy még pontokba is szeded a válaszaidat (egyébként tökre megtetszett ez a véleménykifejezési forma, szóval mielőtt belekötnél, elmondom, hogy egyfajta gúnyként reagálok én is így)



"Ennél negatívabb jelzőkkel inkább nem illetlek"

Kérlek, tedd meg.

Nem, nem teszem, mert nem süllyedek le a te "csitrizős" szintedre.


"A nem kirívó, feltűnő(sködő), szolid megjelenésű nőkre sokkal kevesebb durva "bók" érkezik, mint pl. a feltűnési viszketegségben szenvedő pinkcicababábka. Valószínű, hogy visszafogott küllemmel villogsz mások előtt, mi? Akkor meg ne csodálkozz, viseld el a gúnyos kritikákat."

Huhúúú! Őszintén barátom, láttál te itt valahol olyat, hogy azt említettem volna, hogy ezek negatív bókok? Nem, képzeld, akármilyen hihetetlen ennél távolabb nem is állhatnék az általad említett cicababáktól, csupa kedves bókot kapok belőlük, csak tudod néha úgy érzem sok. Mert ember vagyok és én sem viselek el mindent és szó sincs arról, hogy nem örülök a kis bókjaiknak, hanem arról van szó, hogy NEM IS ismerjük egymást jóformán, de ők MÁR ÍGY KEZDIK az ismerkedést, viszont ebbe nem szeretnék újra belemenni, mert ha először nem fogtad fel, akkor hiába magyarázom neked napestig ezredszerre is, akkor sem fogod megérteni. Mily sajnálatos :(


"De ne legyünk már egy kapcsolatban két rideg farönk, könyörgöm. Te meg úgy kérdezel, mintha csak ennek hiánya lenne a problémád."

Mint ahogyan azt az előző 'pontban' is írtam, NEM állok velük szorosabb kapcsolatban. Természetesen, ha egy férfival megosztom az ágyam és a mindennapjaim, akkor értékelem, ha bókol nekem és kedveskedik, de aki vad idegen, vagy épp csak pár szót beszéltünk, az ne járassa le magát a szememben azzal, hogy kicsinyes, primitív módon hajbókol folyamatosan. Beláthatnád te is végre, hogy ez felettébb nevetséges.


"Nőgyűlölet? Az egész pusztán véleményalkotás. "

Hmmm-hmm...könnyű mindent a véleményalkotás tényére fogni, ugye? Ejj, csak halmozod a hibákat, ez így nem lesz jó.


"Szavaidból azt szűröm le, hogy nem egy kan miatt vagy így kiakadva, hanem sorozatosan ilyen borzalmas "inzultust" kell elviselj. Akkor talán lehet, hogy nem is ezekben a kanokban van a hiba."

Kan? Kellemes kis szóhasználat a saját nemedre, gratulálok :) Egyébként nem mondtam, hogy bárkiben is hiba van... csak magamat tudom ismételni: A KEVESEBB NÉHA TÖBB ;)


"de igen, ilyen az emberi természet: azt, aki megalázkodik nekünk és kevesebbre tartja magát, illetve úgy próbál elérni dolgokat, hogy aranyérig benyal egy embertársának, azt csak ki fogják használni"

Tök igaz, viszont ezt most nem értem, hogy jön ide.

Úgy jön ide kérlekszépen, hogy ha nem figyeltél volna ezek a férfiak megalázkodnak és olyasfajta viselkedést vesznek fel előttem, illetve sok más nő előtt, ami miatt kihasználhatóak, utána pedig csak siránkoznak, hogy a nők mennyire szemetek. (lásd: ez az oldal tele van nőgyölölő siránkozó férfiakkal)


"szerintem nulla jogod van ahhoz, hogy különböző jelzőkkel illess"

A "szerinted" itt, ezen a honlapon nem releváns.

Szerintem meg nagyon is nagy relevanciával bír, mert tudtommal ez egy vita és mindkét fél véleménye számít, csak ahogy látom, te nem vagy fair..sőt mitöbb: gátlástalan vagy, amin meg sem lepődöm.


"Egy tök véletlenszerű példázaton máris képes vagy fél napokat buzgálkodni."

Buzgálkodni? Ilyen szó létezik egyáltalán? Maximum buzgólkodni és akármilyen kis huncut vagy, tudom én, hogy nem véletlenszerű kis példázat volt. :)


"A felhasználónevem nevében is köszönöm. Én is üdvözöllek mögötte. :D "

Nagyon szívesen, ténymegállapításban bármikor számíthatsz rám. ;)


"Nem. Nem izgat különösebben a vakvilágba lövöldözött gyanúsítgatásod."

Nem gyanúsítgatás, hanem megintcsak a tények megállapítása...ha reálisan nézzük a dolgokat, csak neked van rá okod, hogy töröltess kommenteket, mivel te vagy a támadott fél. De ebbe ne menjünk bele, nincs kedvem egy ilyen piti dolgon vitatkozni.


"Tomboljatok csak tovább! :D"

Szó sincs itt tombolásról, én kifejezetten élvezem!

2013. szept. 29. 21:38
 27/27 anonim ***** válasza:
Lenyugodtál már, te csitri? :D
2013. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!