Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előnyben az egyetemisták?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyben az egyetemisták? Fiúk, mi a véleményetek azokról a lányokról, akik így gondolkoznak?

Figyelt kérdés

Nagy prioritással bír náluk az, hogy egy fiú tanul-e felsőoktatásban (egyetem, főiskola) és mit, illetve mik a céljai ilyen téren az életben. Fontos neki az intelligencia és előnyt élvez egy különleges tehetséget igénylő karon tanuló fiú. (Orvosi, jog, építész, mérnök, stb.)

Természetesen azért, mert valaki egyetemen tanul, nem biztos, hogy intelligens és ne menjünk bele abba a témába, hogy szakmával is ugyanannyit ér az ember (ami persze részben igaz, de sok dolog függvénye).

Tehát a kérdés adott.



2013. okt. 5. 21:38
 71/106 A kérdező kommentje:

Utolsó! Most azt hiszed okosat mondtál, de valójában nem... a figyelmetlenséged áldozata vagy. Ha jobban megfigyeled, egész végig azt hangsúlyoztam, hogy NEM, nem ítélem el egyáltalán azokat, akik nem végeztek/végeznek egyetemet, és amint a kérdésemben is írtam, nem ennek függvénye az intelligencia. VISZONT sok olyan fiatal van, aki elpazarolja a tehetségét, nem tanul, de még csak nem is dolgozik, semmit nem kezd magával, épp csak van. Na én őket ítélem el, és hogy miért, azt hadd ne kelljen megmagyaráznom. Az egy dolog, hogy ahogy írtam: előnyt élveznek az egyetemen tanulók, de azért ha van egy kis eszed nyugodtan kikövetkeztethetnéd, hogy nagy valószínűséggel nem fogok szívesen barátkozni/ismerkedni olyan egyénnel, aki pl. az orvosin tanul, de azon kívül síkhülye.

Azt tanácsolom legközelebb olvasd el az előzményt képező kommentárokat. Ja és nem az volt a kérdés, hogy összejönnél-e velem, mert ez nem egy párkereső oldal (akármennyien is keverik össze azzal), hanem, hogy mi a véleményed. De az írásod alapján számomra a te véleményed nem releváns...

"de azért csak hajrá, pénze talán lesz, mert nyalni majd tud, vagy apuka már megtette..." itt egész pontosan kire gondolsz? A hajrá arra következtet, hogy nekem drukkolsz, az utána következő E/3.-as megfogalmazás pedig valami másra utalhat... Talán meg kellene tanulni normálisan fogalmazni, ha már valótlant állítasz. :)

2013. okt. 6. 10:02
 72/106 anonim ***** válasza:
Milyen megerősítést vársz erre a kérdésre?Még mindíg nem értem ezt az egyetem mizériát,ahogy azt sem,hogy a jog vagy az építész mitől különleges tehetséget igénylő.Lassan orvosra is igaz ez.
2013. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűb így:céltudatos,magabiztos,okos,tehetséges?
2013. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy ezek több tehetséget igényelnek, mint más munkák, ott van mögötte, hogy STB. ...

de ha már itt tartunk, képzeld, egyáltalán nem könnyű elvégezni sem egy orvosi, sem egy jogi egyetemet, nem úgy mint például egy anglisztikát (nem azt mondom, hogy akkor az már sz*r szak, mielőtt kezdődne az átkozódás, csak épp nem összehasonlítható a kettő) és ha ezzel magadtól nem vagy tisztában, akkor kérdezz meg hallgatókat ;) igenis kell tehetség ezekhez, nem is kevés... az egy dolog, hogy bekerülni könnyebb, de ott bent is kell maradni.

2013. okt. 6. 10:33
 75/106 A kérdező kommentje:
nem, nem egyszerűBB (-tanulj meg írni), mert én nem a tulajdonságokra gondoltam, és ez nem egy olyan jellegű kérdés -ha eddig nem vetted volna észre- hogy "jáááj úgy szeretnék egy okoszka, kedvesz fiúcskát, akinek barna haja van meg biciklije"
2013. okt. 6. 10:35
 76/106 anonim ***** válasza:
Én egy kibąszott jót aludtam, de látom itt még mindig csak folyik a vita. Nem is tudom hol itt intelligencia akár egyetemista akár szakiskolás akár mi. Ám összekeverés elkerülése érdekében én egy másik 65%-os vagyok, bár én se értek egyet a kérdezőval. Na én megyek kajálni aztán dolgozni, hogy NE PAPÍRRAL OKOSKODJAK hanem MEGÉLJEK. Szevasztok netrajongók!
2013. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
Elvégeztem,nem kell hozzá tehetség.Most már megnyugodhatsz.Ahogy a szakok 99%-ához sem kell.Tanulni kell.Ennyi.Vagyis azt sem,mert minden kis hülyét átrugdosnak lassan.Abban viszont van valami,hogy az anglisztika és egy gépészmérnöki közt van különbség.Szerencsére még csak itt tartunk.De ha ez így megy,akkor nyugodtan válogathatsz az egyetemi hülyék közül is.
2013. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
Oké.Majd végigkövetem az írásaid,és kioktatlak én is,ha találok egy vesszőhibát!Mellesleg a kérdésed innentől kezdve nettó fa52ág,szerintem te sem tudod mit akarsz ezzel kérdezni...
2013. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 A kérdező kommentje:

"tanulni kell, ennyi" és szerinted az nem számít tehetségnek? van, aki arra nem képes, hogy egy könyvet a kezébe vegyen, vagy elolvasson (ne adj isten megtanuljon egy (!) oldalt), sőt a legtöbben még helyesen sem tudnak írni, és messzebbre megyek: az értelmezés az egy idegen fogalom néhány (ó, bárcsak néhány lenne) embernek... lehet, hogy egyetemre is járnak hülyék, DE tanulni mindegyik tud (már aki nem bukik ki), még akkor is, ha azon kívül az élethez 0 affinitásuk van vagy nem intelligensek

úgyhogy kérlek, ennyire azért ne sarkíts annak érdekében, hogy úgy tűnjön neked van igazad és most megmondtad a frankót

2013. okt. 6. 10:49
 80/106 A kérdező kommentje:

78. én tudom, mit akartam vele kérdezni, ne keverj össze magaddal és az értelmi szinted is látszik abból, hogy csak káromkodással tudsz nyomatékosítani egy mondatot :D


Nekem ez volt az utolsó mondatom, limitált mentális képességűekkel nem vitatkozom tovább. Szép napot :)))

2013. okt. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!