Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónap alatt még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

3 hónap alatt még mindig nem tudtam feldolgozni, nagyon nehéz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakított velem a kedvesem (menyasszonyom). Majdnem 2 évet voltunk együtt első szerelem neki is nekem is. Mindent elsöprő. Volt egy 2 hónapos szünetünk de után kibékültünk és én megváltoztam miatta. De sajnos nem volt neki elég. Az újrakezdésünk után 8 hónapra megint szakított, hogy élni szeretne. Nem tudom feldolgozni, úgy érzem sosem fogom tudni elfelejteni de lehet nem is akarom. Most van egy laza kapcsolatom de nem pótol semmit. Az önbizalmam ugyan visszajött de esténként még mindig padlón vagyok. Hiányzik nagyon az arca, a szeme, a jelleme, minden porcikája. Örömmel venném ha lenne tanácsotok esetleg észrevételetek.


A rossz indulatúakat kérem szépen ne írjanak. Köszönöm


20/F 21/L



2013. okt. 9. 12:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Hallottam már csodákat, hogy első szerelmek évek múlva találkoztak és házasságokat dobtak oda a régi szerelemért. Azóta meg boldogabbak mint valaha
2013. okt. 9. 13:23
 22/30 anonim ***** válasza:
Ugyan így érzek a volt barátom iránt pedig 6 hónapja mentünk szét és egyre jobban szenvedek a hiányától....3.5 évig voltunk együtt...
2013. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
szerintem inkább örülj annak,hogy most derült ki, hogy élni akar, mert közeli ismerőseimmel történt, hogy hamar lekötötték magukat és a nő 3 gyerek után mondta hogy élni akar...
2013. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Az durva, 3 gyerek után ilyet mondani.....Az előző kommentelőtől kérdezném, hogy nálatok mi történt? Ha gondolod írd le privátban, tényleg érdekel.
2013. okt. 9. 19:22
 25/30 anonim ***** válasza:

mi nem voltunk ennyire előre haladva exemmel, de még mindig nem vagyok túl rajta. Több, mint másfél éve vége, azóta öt lánnyal volt rövidebb-hosszabb kapcsolatom, de még mindig hiányzik éjjel-nappal.


22F

2013. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság, hogy nem tiszteled a volt barátnődet, mert azóta lett más.


Végtelenül szerelmes vagyok egy lányba, de ő nem szeret. Egy ideig együtt voltunk, de ő nem akar semmit már tőlem. Azóta lefeküdtem pár lánnyal, próbáltam menekülni, görcsösen kapaszkodókat keresek. Mindegyikben az ő arcát láttam, mindegyikkel próbáltam úgy alakítani, mintha vele lettem volna... oda vittem kajálni, ahova vele jártunk, meg ilyenek...


Nem tudom, erre nincs okos megoldás... én iszom, cigarettázok és már néha nyugtatókat szedek. Fáj, attól még...

2013. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás: Te nem vesztettél semmit. Az igazi veszteség őt éri, mert elveszt egy embert, aki mindennél jobban szereti.
2013. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

majd az idő meggyógyít, ahogy remélem engem is :)

24F

2013. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 I am God ***** válasza:

El fogod felejteni nem kell aggódni, vagy legalábbis elérni agyban, hogy ne izgasson már annyira. Majd jön másik, vannak elegen...


De az igazi kérdés, hogy miért akarsz 20 évesen megházasodni? Nameg miért várod el 21 éves lánytól, hogy ne akarjon "élni"?!


Ez fontos tanulópénz, még hasznod lesz belöle hidd el!

2013. nov. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nem akartunk megházasodni, jelképesen kértem meg a kezét, hogy mutassam mennyire szeretem. Persze a későbbiekben biztosan szerettem volna de ez egyenlőre ilyesfajta "foglalás" volt. Hát jól lefoglaltam....
2013. nov. 28. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!