Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónap alatt még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

3 hónap alatt még mindig nem tudtam feldolgozni, nagyon nehéz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakított velem a kedvesem (menyasszonyom). Majdnem 2 évet voltunk együtt első szerelem neki is nekem is. Mindent elsöprő. Volt egy 2 hónapos szünetünk de után kibékültünk és én megváltoztam miatta. De sajnos nem volt neki elég. Az újrakezdésünk után 8 hónapra megint szakított, hogy élni szeretne. Nem tudom feldolgozni, úgy érzem sosem fogom tudni elfelejteni de lehet nem is akarom. Most van egy laza kapcsolatom de nem pótol semmit. Az önbizalmam ugyan visszajött de esténként még mindig padlón vagyok. Hiányzik nagyon az arca, a szeme, a jelleme, minden porcikája. Örömmel venném ha lenne tanácsotok esetleg észrevételetek.


A rossz indulatúakat kérem szépen ne írjanak. Köszönöm


20/F 21/L



2013. okt. 9. 12:48
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
3 hónapot gyászoltam, lefogytam 8 kg -ot, a barátaimat elüldöztem magam mellől. Meddig tartson még a gyász kedves okoska?
2013. okt. 9. 12:59
 12/30 anonim ***** válasza:

Kemény dió, de sajnos az emberek 90%-ának ezen át kell esnie.

Tudod, mondják hogy a szerelem múlandó, valakinél előbb, valakinél később.

És (-sel nem kezdünk mondatot) persze amikor tart a szerelem, úgy a normális hogy "örökké vele, csak ő, csak mi, lila köd"

De főleg ilyen fiatalon számítani kell arra, hogy az első nem az utolsó lesz.

Figyelj, végülis nem tapasztaltál még olyan sokat, nem volt lehetőséged mással, más perspektívákból szemlélni a dolgokat.

Én úgy gondolom, hogy szükség van arra ilyen korban hogy több kapcsolatod is legyen, mivel mindegyik fejleszt párkapcsolati téren, tapasztalsz, és erre szükség is lesz, amikor majd eljutsz a családalapításhoz.

Tudom hogy csak nehezít a helyzeten, hogy el voltatok jegyezve, de láthatod, hogy valami mégis hiányzott, és mind1, hogy csak az egyik félnek ..az elég hozzá hogy egy kapcsolat ne működjön tovább.

Én csak azt tudom neked javasolni, bármennyire nehéz is, de egyik nap sírd tele a párnádat, a következőben élj úgy ahogy a legjobb neked, csajozz, szexelj, éld ki magad, és közben keresheted azt a lányt, aki miatt nem kell megváltoznod, aki becsül annyira, hogy nem fog eldobni magától.

"A legjobb dolgok akkor történnek, amikor nem hajszoljuk azokat..."

2013. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Kicsit később jutottál el oda ami, általában már 16-18 évesen megtörténik velünk, első nagy szerelmünk kirak, és igen ez általában fájni szokott. Később már könnyebben viseljük azt, hogy jönnek-mennek a csajok, de azért még 10-15 év távlatából is eszünkbe szokott jutni, hogy egy volt ex mellett talán boldogabb lett volna az életünk.


36F

2013. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom jól tetted. Nehogymár a volt barátnőd eljárogat mindenfelé, mindenkivel megdugatni magát, te meg addig otthon csücsülj magányban nem? Na meg a nagykutya fa**át.. Ne törődj azokkal, akik téged támadnak. A lány meg bohócot akart belőled csinálni ezekkel a szünetekkel. Nemhogy te nem vetted őt komolyan, hanem pont hogy ő volt a szélhámos a szüneteivel, meg az élniakarásával.


Nem értem a kommentelőket, kérdezném tőlük.. Miért a kérdezőnek kéne meghúznia magát miközben a lány éli életét (bulizik, iszik, kefélteti magát, stb.)? A lány akarta a szakítást nem? Akkor meg a kérdezőnek egyéni joga, hogy mit csinál ez idő alatt.

2013. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
13/14 -es köszönöm az ilyen szépen kifejtett értelmes kommentet amiből tanulni is tudok és meg is értem más szemléletét.
2013. okt. 9. 13:05
 16/30 A kérdező kommentje:
2 hónapon keresztül elhagytam magam nagyon csúnyán, tükörbe sem tudtam nézni csak magamat hibáztattam aztán átjött egy haverom és jól pofán vágott. Azóta kezdtem össze szedni maga. Csak azt nem értem, hogy úgy tűnt minden rendben van mióta megváltoztam tényleg én odatettem magam. 1 egyetemi nyári gyakorlat alatt megváltozott. Az egész 3 hét alatt zajlott le azelőtt semmit nem tapasztaltam.
2013. okt. 9. 13:08
 17/30 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok tanácsot adni, talán csak azt, hogy ha eszedbe jut, mindig tereld el a gondolatodat, figyelmedet valami másra. Én is hasonló helyzetben vagyok egyébként, és utálom ezt a "ki akarom élni magam" dolgot. Akkor minek kezdett egyáltalán bele egy komoly kapcsolatba? Miért hülyítette a másikat éveken át?
2013. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Igazából itt azzal van a baj, hogy IGEN -t mondott és nem fogta fel ennek a súlyát. Mert ha NEM -et mond akkor még jobban el is tudnám fogadni. De így....
2013. okt. 9. 13:15
 19/30 anonim ***** válasza:
Látod, ennek segítenie kéne neked végre elfogadni a lány komolytalanságát és hogy, jobban jársz, ha elengeded végre, mert idáig csak visszatartott.
2013. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy valakik rosszkor taliznak ha mindez 5 évvel utána történik lehet már kiélte volna magát. Laza kapcsit pontosan megértem csak azért tudassd a lánnyal hogy mi a szitu léci. Amúgy meg a totál kapcsolatmegszakításnak sem vagyok híve, hisz az menekülés. Másfelől ha egyszer már eljátszotta a lány hogy kibékültetek akkor másodszor is megtörténhet. csak nagyon fontos ne add fel magad a kedvéért, mert akkor a hatása alá kerülsz. Lehet ez az elején jó neki de egy nő mindig a döntőképes határozott férfit keresi.
2013. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!