Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van különbség az "imádlak" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség az "imádlak" és a "szeretlek" szavak között egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Férfiak is írhatnak!

Én már úgy vágyom rá ,hogy azt mondja a párom,hogy szeret....

4,5 hónapja vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolat, viszont hetente csak 1-2 szer találkozunk. Velem tervezi a jövőjét, ő 33 éves, én 27. Azt már mondta többször, hogy imád.

Én érzelmesebb vagyok nála, ő nem annyira, de ezt mondta is, hogy tőle ne várjak ömlengéseket, mert nem olyan típus, és nem tud magán változtatni.

Ezt nem is szeretném, csak valahogy nekem olyan bensőséges, ha azt mondaná, hogy szeret....

Lehet, hogy nem kellene ezen problémáznom?



2013. okt. 14. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fajsúlyosabbnak gondolom a ,,szeretlek" szót,komolyabbnak érzem az ,,imádlak"-nál.Szerintem a párod még nem mer teljesen megnyílni érzelmileg,ezért is használja az utóbbi szót.Idő kell neki,türelem,és persze sok bátorítás.Gondolom,ha már teljes lesz a bizalma feléd,ki fogja mondani.Egyébként az én párom sem egy ömlengős típus,több hónap kellett neki is,mire kitudta mondani a bűvös szót.
2013. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-esnek köszönöm! :)
2013. okt. 18. 10:54
 13/16 anonim ***** válasza:

Természetes van. Mert pl kapásból a két karakterlánc hossza különböző (imádlak - 6, szeretlek - 9 betű). Valamint más betűk is alkotják a két szót. Csak az 'l' és a 'k' betű van mindkettőben, de nem ugyanazon az helyen. Vagyis a két karakterlánc nem ugyanaz, így van különbség köztük.


Szerintem nem kellene ezen problémáznod.

2013. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az imádlak az 7, csak nem tudok számolni jól, bocsi
2013. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Az imádlak szót soha senkinek sem mondanám ki. A szeretlek szót pedig még nem érdemelte ki senki sem.
2013. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség, és ezt te is tudod, különben nem tetted volna fel a kérdést. :)

Nekem is kb 3 hónapig csak az imádlak szót mondta a barátom, aztán a szeretleket, és ennek tényleg sokkal nagyobb súlya van... éreztem abban a pillanatban, meg persze később beszéltünk is erről.

Azóta viszont sokszor mondja szerencsére. :)

De szerintem ne problémázz ezen, ha az imádlakot mondja, akkor előbb-utóbb jön majd a szeretlek is, csak nagyon nem mer megnyílni még (vagy még nem teljesen biztos az érzéseiben). De ne ezen gondolkozz, csak legyetek boldogok, minél több szép közös pillanat, és majd mondja. :)

Ha minden nagyon jó, akkor még a leggátlásosabbak száján is kicsúszik, ha mást nem véletlen is, mert annyira kikívánkozik. :)

2013. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!