Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagyam ott? Esetleg ne? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyam ott? Esetleg ne? Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 20 lassan 21 éves vagyok és volt egy nagy szerelmem ami még 2010ben véget ért és azóta jártam már sok fiúval, de senki nem fogott meg igazan...volt alacsony, magas, kövérebb, soványabb,izmos, sportos stb. de senki nem érintett meg olyan mélyen mint ahogy a mostani barátom. Ő enyhén szólva is csúnyácska..alacsony, sovány, kapafogú de mégis úgy érzem bele szerettem az egyéniségébe, ő boldoggá tesz. Ám a családom és a barataim ellenzik mert nekik ő nem fér bele az "ideális vő" kategóriába, mondhatnám, hogy nem érdekel senki és leszarom, hogy ki mit gondol vagy, hogy néznek rám miatta, de ez nem lenne igaz. Amikor együtt vagyunk elfelejtem, hogy milyen ő, de amikor külön vagyunk (és elég sokat vagyunk távol mert én tőle 170 km-re vagyok egyetemen) akkor minden ilyen becsmérlő kritika megingat és nem tudom eldonteni, hogy mi legyen...az igazság az, hogy tényleg nem illünk össze mert én kicsit molett, magas lány vagyok, ő meg alacsony, sovany..de mégis valami köt hozzá csak nem tudom mi az erősebb. Az érzelem vagy a józan ész. Úgy érzem kell egy objektiv vélemény ami mindegy melyik perspektiva felől de megerősit a dontősemben..dobjam vagy sem?

#szerelem #igen vagy ne
2013. okt. 18. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mosol be jól a kritizálóknak?
2013. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert tudom, hogy igazuk van.
2013. okt. 18. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz kérdés. De ezek szerint te is beláttad, hogy nem a külső számít, hogy magas, alacsony, sportos, sovány, szőke, vagy barna, hanem a kisugárzás, humor, egyéniség, ész számít. A külseje meg van annyira nem csúnya, hogy megfogott, és ez így együtt nem ereszt. Mindegy h te magas és molett vagy, és ő milyen külsejű.


Mindezek ellenére nagyon nehéz dolgod van. Szerintem megérné küzdeni neked. Azzal lehetne kezdeni, hogy legközelebb a lekicsinylő megjegyzéseket a barátodra egyszerűen félbeszakítod, kikéred magadnak és követeled hogy még egy hasonló többet ne forduljon elő.


Ha elkezdesz keményen szembeszállni az ilyen rosszindulatú megnyilvánulásokkal, akkor van esélyed rá, hogy abbamarad. Beszéljetek sokat, a távolságok ma már kisebbek a Skype és egyéb eszközök korában.


Hosszabb távon meg lehet h érdemes szervezkedni azon, hogy közelebbi egyetemen folytassátok a tanulást, ha van erre mód.


Sok sikert!

2013. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha boldog vagy vele akkor maradjatok együtt, ne érdekeljen senki vélemény ritka az olyan ember akinek olyan személyisége van hogy csúnya (le írásod alapján) és akkor is ennyire bele tudsz szeretni.Bocsi a kifejezésért de a család tagjaid seggarcok.
2013. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazuk vaaan? Hát ha te tudod, hogy igazuk van, hogy nem hozzád való a srác, akkor nem kellene vele lenned. De hát te nem is ezt érzed?!
2013. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...nehéz ez a dolog az az igazság :(
2013. okt. 18. 19:33
 7/11 A kérdező kommentje:
én azt érzem, hogy szeretem de nem mindenáron és nekem mindig fontos volt a megjelenés és mások poztib feed back-je a kapcsolataimban
2013. okt. 18. 19:34
 8/11 DonKartács ***** válasza:
Csak gratulálni tudok keresed a boldogságod MEGTALÁLTAD és hagyod hogy az életedet más befolyásolja még egyszer gratulálok !!!!4
2013. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
imádom a szarkasztikus embereket, de a dolog korant sem ilyen egyszerü mint amilyennek egyesek gondoljak zero empatiával..
2013. okt. 20. 18:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni, ugyanezt végigjártam én is. És elég hosszú idő kellett hozzá, hogy a kritizálók megbarátkozzanak a helyzettel, nem is tették egészen, de elfogadták. Aztán a szakítás után megkaptam azért hogy ideje volt, meg tudták ők, meg nem illettünk össze stb stb


Szóval ha csak emiatt nem tartasz ki akkor van ott más is a háttérben

2013. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!