Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagyam ott? Esetleg ne? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyam ott? Esetleg ne? Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 20 lassan 21 éves vagyok és volt egy nagy szerelmem ami még 2010ben véget ért és azóta jártam már sok fiúval, de senki nem fogott meg igazan...volt alacsony, magas, kövérebb, soványabb,izmos, sportos stb. de senki nem érintett meg olyan mélyen mint ahogy a mostani barátom. Ő enyhén szólva is csúnyácska..alacsony, sovány, kapafogú de mégis úgy érzem bele szerettem az egyéniségébe, ő boldoggá tesz. Ám a családom és a barataim ellenzik mert nekik ő nem fér bele az "ideális vő" kategóriába, mondhatnám, hogy nem érdekel senki és leszarom, hogy ki mit gondol vagy, hogy néznek rám miatta, de ez nem lenne igaz. Amikor együtt vagyunk elfelejtem, hogy milyen ő, de amikor külön vagyunk (és elég sokat vagyunk távol mert én tőle 170 km-re vagyok egyetemen) akkor minden ilyen becsmérlő kritika megingat és nem tudom eldonteni, hogy mi legyen...az igazság az, hogy tényleg nem illünk össze mert én kicsit molett, magas lány vagyok, ő meg alacsony, sovany..de mégis valami köt hozzá csak nem tudom mi az erősebb. Az érzelem vagy a józan ész. Úgy érzem kell egy objektiv vélemény ami mindegy melyik perspektiva felől de megerősit a dontősemben..dobjam vagy sem?

#szerelem #igen vagy ne
2013. okt. 18. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem sem fogott meg senki igazán, amíg meg nem ismertem "a nagy őt", aki vak volt, de én nem ezt láttam benne, hanem hogy érzékeny, okos, vicces, és napokig elvagyunk kettesben úgy, hogy senkire és semmire nincs szükségünk. Mindenki ellenezte, senki nem értette, de nekem tökéletes volt. Egy darabig próbáltam magyarázni mindenkinek, hogy miért jó ez az egész nekem és hogy ő nem akadályoz engem semmiben, de csak támadást kaptunk. Egy idő után már csak annyit mondtam, szeretem őt, jó vele, és senkinek semmi köze az egészhez. Nem engedtem, hogy beleszóljanak, és nem bántam meg. Életem legszebb időszaka volt a vele töltött idő.
2013. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!