Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h szép vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h szép vagyok még is csak d**gásra kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Alacsony 163 cm magas barna hajú csaj vagyok zöld szemekkel sokan jó nőnek tartanak ... Szeretnék komoly kapcsolatot de minden pasi csak meg akar d***ugni ...volt már komoly kaplcsatom is egy a többi sajna mind kifullat egy hónapnál ... Vagy még kapcsolatot se akartak töllem . Sokan azt mondják a természetem miat mert hisztizni szoktam .. De mellete nagyon megértőnek tartom magam aki vel mindent meglehet beszélni nagyo ntudok szeretni . csak valmiért engem nem szeretnek viszont sose ... mindenki azt mondja kiábrándulnak belőllem ... :S mert külsőre jó nő vagyok de belsőre egy hisztérika ... :S MIÉRT NEM KÉPES SENKI ELFOGADNI H MÁS VAGYOK HA EGYSZER ANNYIRA SZERETEM A MÁSIKAT ÉS MINDENT MEGADOK NEKI AMIT CSAK TUDOK az ágyban sosem volt még rám panasz ... 20 L

2013. okt. 22. 22:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy a hibáiddal, mégsem próbálsz tenni ellenük? Nem próbáltál még uralkodni Magadon, visszafogni Magad? Itt, egy anonim fórumon is elég gyorsan felkaptad a vizet, mi lehet akkor egy párkapcsolatban? Ne sértődj meg, hanem próbálj megváltozni!
2013. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
én is, pont ugyanezt írtam, csak előbb, mint Kingus, és mégsem látom a felpontozást...
2013. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Biztos találsz olyan pasit akinek pont ez az egyéniség fog bejönni. Még ha hisztis vagy is. Nem tudom miért de engem mindig is vonzottak a hisztis nők, nem tudom miért, talán mert az anyám is ilyen volt mindig is, a 2 húgom is ilyen nyafogós, lehet hogy ezt láttam példának. Amúgy meg ne hagyd magad kihasználni! 23/F
2013. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
végre értelemes hozzá szólások köszönöm szépen .. megprobálok megváltozni ... D: köszi
2013. okt. 23. 00:26
 35/39 anonim ***** válasza:
79%

Mikor elolvastam a kérdésed, arra gondoltam, jó lenne megismerni és csak utána mondani véleményt. Aztán a szöveg végére értem...


Ne vedd b*szogatásnak, nem annak szánom, de engem rohadtul zavar, ha valaki nem képes egy értelmes magyar mondatot normálisan leírni. Nem az, én is van, hogy rosszul írok valamit, vesszőt elhagyom, stb, de ilyet, hogy "kifullat" "mellete", na meg "töllem" nem írok.


Sok újat nem tudok mondani, előttem már elmondták és egyet is értek velük. De speciel nekem az jött le a szövegből, hogy k*rvára el vagy szállva magadtól, attól, hogy milyen szép vagy és hogy milyen jól tudsz dug*i. Ja, és hogy nagyon tudsz szeretni. Hát... biztos szerelemnek neveznéd?


Szégyen, nem szégyen, nekem még nem volt kapcsolatom, de eleve nem úgy állok hozzá, hogy de jól nézek ki, d*gni is szeretek, akkor értékes ember vagyok mások számára. Engem érdekelne maga a párom is, nem csak a teste. Előttem már valaki leírta szépen, ahogy én nem tudom, de a lényeg, hogy ismerd meg a párod bensőjét és hagyd megismerni magadat is. Úgy talán menne...


18/F

2013. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan, hogy engem meg mindig azok a csajok találnak meg, akik stabil kapcsolatot szeretnének, miközben én meg még annyira nem igazán, mert még fiatalnak tartom magam ahhoz, hogy házasodjak.

Aztán ki tudja.


A gond ott van, hogy túl könnyű préda vagy a leírás alapján. Valószínűleg te sem foglalkozol az érzelmekkel, mint az akivel épp együtt vagy. A másik probléma, hogy valszeg olyanokkal jösz össze, akik első látásra bejönnek, de aztán később rájösz, hogy tévedés volt. Érdemes előbb megismerni a másikat...

2013. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
kösz szépen 35.-ös -.-
2013. okt. 23. 10:36
 38/39 anonim ***** válasza:
xD Jó prosti/szerető lenne belőled, viszont ahhoz hogy 2 ember huzamosabb ideig együtt tudjon élni több kell mint a jó sex.
2013. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
-.-
2013. okt. 23. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!