Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h szép vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h szép vagyok még is csak d**gásra kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Alacsony 163 cm magas barna hajú csaj vagyok zöld szemekkel sokan jó nőnek tartanak ... Szeretnék komoly kapcsolatot de minden pasi csak meg akar d***ugni ...volt már komoly kaplcsatom is egy a többi sajna mind kifullat egy hónapnál ... Vagy még kapcsolatot se akartak töllem . Sokan azt mondják a természetem miat mert hisztizni szoktam .. De mellete nagyon megértőnek tartom magam aki vel mindent meglehet beszélni nagyo ntudok szeretni . csak valmiért engem nem szeretnek viszont sose ... mindenki azt mondja kiábrándulnak belőllem ... :S mert külsőre jó nő vagyok de belsőre egy hisztérika ... :S MIÉRT NEM KÉPES SENKI ELFOGADNI H MÁS VAGYOK HA EGYSZER ANNYIRA SZERETEM A MÁSIKAT ÉS MINDENT MEGADOK NEKI AMIT CSAK TUDOK az ágyban sosem volt még rám panasz ... 20 L

2013. okt. 22. 22:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

nem vagy jó taktikus vagy mondhatnám rossz vadász vagy.

ki kell ismerni ,felmérni a terepet nameg a fiúkat...megtudni róluk mennyire csapodárok mennyire hűek ragaszkodóak vagyis mennyire olyanok mint te... valszeg fölkínálod magad hogy 2itt vagyok ki akar felszedni!" mivel mint mondod jó ncsaj vagy ezért akad is jelentkező aki lízingel kedvére majd odébb áll és várja a következő csajt

2013. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
tágabb a lyukad mint WC kagyló "-.-
2013. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
miért kell mindenkit megbántani, úgy h nem is ismeritek ? azt se tudjátok milyen vagyok .. kösz szépen az értelmes hozzászólásokat ... mindet értékeltem ... tudok én normális is lenni ...
2013. okt. 22. 22:14
 14/39 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod ;-)
2013. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit leírtál, te a szeretetéhes koala típus vagy aki ráveti magát az első pasira aki minimális érdeklődést mutat felé...majd hagyja magát megd.gni mert azt reméli így megfoghatja a másikat...utána meg nem érti miért nem veszik komolyan. (plusz hisztizel is mert azt gondolod ezzel kicsikarhatod a szeretetet amit nem kapsz meg)...persze ez csak első benyomás :D
2013. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
most ezekre mit mondjak nem h segítenétek az embert .. nem még jobban lehozzátok az életkedvéből nem kell engem hülye pi*****csának nézni több papírom van mint nektek .. ha azért rossz vagyok mert én legalább szeretni is tudok valakit akkor tessék döfjetek le ...
2013. okt. 22. 22:19
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
több papirod van, mint nekünk? Örülök neki. Ettől függetlenül megjegyezném, hogy nem a papirok száma mérvadó, hanem a kiadó intézmény hirneve, és az egyéni intelligencia...
2013. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
100%
szia,nem tudom menyire tudok e neked segiteni,de ha nagyon ragaszkodol egy fiuhoz, s lasa rajtad hogy menyire szereted, az tutti hogy elbiza magat, s ugy gondolja hogy megtehet veled amit csak akkar, megbanthat stb. szemelyes tapasztalat. Ha ossze josz egy fiuval, ne fekudj le vele,varj ha elhagy emiatt, akkor tutti hogy csak arra keletel volna neki
2013. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
na ezt fejezétek be NEM VESZEKEDNI AKAROK HANEM ÉRTELMES VÁLASZOKAT A KÉRDÉSEMRE... jó akkor biztos én nem érdemlem meg a szeretettet ahogy ti gondoljátok HÁT KÖSZÖNÖM SZÉPEN TÖK JÓ EZ ÍGY NEKEM. ... :D
2013. okt. 22. 22:32
 20/39 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy számodra csak az számítana "értelmes válasznak" ha téged igazolnánk, hogy "igen ez a sok szemét pasi, mind aljas dög" mert akkor szépen megnyugodnál és felmentenéd magad minden hibád alól...csakhogy ez nem igaz.


Persze ha neked jó maradhatsz nyugodtan a kis hazugsággömbödben és mondogathatod a "minden férfi aljas pedig én milyen tökéletes vagyok" mantrádat tovább...de ilyen stílust elviselő partnert nehéz lesz találni.

2013. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!