Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném kérni a segítségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sütiszörny^^ kérdése:

Szeretném kérni a segítségeteket! Arról lenne szó, hogy a barátommal már 3 hónapja vagyunk együtt. Itt van nemsokára a Karácsony. Mit vegyek, csinálak neki?

Figyelt kérdés
A barátom rocker,15 éves, szereti a fekete ill. vörös színt. Tudnátok segíteni nekem?

2013. nov. 9. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem is ünneplem. :| Úgy tesznek egyesek, mint ha kötelező lenne....


Amúgy te neked kéne ismerned valamennyire... esetleg meg is kérdezhetnéd tőle?

2013. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 évesen még nem rocker csak szereti a rock zenét... majd mikor végigpogózik egy tankcsapda vagy egy grenma koncertet akkor írhatjuk ezt.:-)


bőr karkötőt tudom ajánlani nagyon :-)

2013. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megőrülök, hogy már mindenki a karácsonnyal jön.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(Én is szívesen vennék ötleteket, pedig évek óta egy pár vagyunk, sőt már a férjem, amúgy:S:SS:)


bocs az ogóff miatt, de ma ez a 4. hogy valaki a karácsonnyal kapcsolatban kérdez...

még csak november van:S


fekete-vörös sálat kötnék...


[link]

2013. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a másodiknak mondanám,hogy szokott járni az apukájával koncertekre ;) de azért köszi
2013. nov. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!