Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolat elején a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat elején a szerelmesek mindig a szerelmükkel akarnak lenni?

Figyelt kérdés
Már kétszer voltam szerelmes,de mind a kettőnél az volt,hogy én már a kapcsolat elején is igényeltem a szabad teret,ezalatt nem bulizást meg ilyesmit értek,csak hogy pl ne minden nap aludjunk együtt,hanem legalább 1 vagy 2 napot külön,amikor filmezgethetek egyedül,olvashatok,ilyesmi. Ez gáz? A szerelmes ember nem ilyen? Egyik barátnőm mondta,hogy én nem is voltam belezúgva a barátomba,nem volt az a rózsaszín köd,mindezt azért,mert igényeltem ezt a min. heti 1 estét egyedül. Én nem így éltem meg,hogy nem is voltam belezúgva,hiszen minden nap kb. 8 órát voltunk együtt és azon a napon,mikor nem aludtunk együtt,akkor is találkoztunk. Csak én éreztem hogy azért külön is jó,mert csinálhatom azokat a dolgokat amiket szeretek és legalább volt alkalmunk hiányozni a másiknak. Ti mit gondoltok?

2013. dec. 13. 00:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És amikor együtt vagytok, mit csináltok?
2013. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
fúú,mindent együtt csinálunk :) egymáson lógunk :) beszélgetünk,hülyéskedünk,főzőcskézünk,mozizunk,vásárolgatunk,na meg persze rengeteget bújunk egymáshoz,ölelgetjük,csókolgatjuk egymást meg persze a szex:) szóval nincs ezzel baj,én nagyon imádom ezt,így ahogy van
2013. dec. 13. 01:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Az elején általában azért vágyik az ember a másik közelségére, minél többet, hogy megismerhesse a párját, sok közös élményben legyen részük. Szerintem azért az igazi vak szerelmesek ilyenek. Ez nem azt jelenti, hogy mindig együtt vannak, de vágyakozni lehet, szerintem természetes dolog. Persze mindenki másképp éli meg a dolgot.


Nálam a szerelem olyan, hogy nagyon sok időt szeretnék a párommal tölteni. De csak szeretnék, mert ez nincs így, vagyis nem annyit tudunk amennyit én szeretnék. De leszögezem, nem akarnám lekorlátozni. Úgyhogy ha együtt laknánk is elmenne a haverhoz - tudom, meg ide oda ügyet intézni. Én is elmennék barátnőzni - ha nekem olyan lenne. Nem jó az sem, ha napi 24 órát együtt. Hát mi még így nem voltunk az is igaz, úgyhogy attól nem félek, hogy megunjuk egymást. Legalábbis én biztos nem. Az igaz, hogy voltam úgy hogy vele voltam de feljött egy probléma ami a családját is érintette, de én jöttem ki jó szarul belőle és rossz kedvem volt és elakartam bújni előle, mindenki elől. Hát nem jött össze, megtaláltak véletlenül és nem mertem azt mondani hogy most hagyjatok itt magam, pedig akkor először szerettem volna egyedül lenni az együtt töltött idő alatt.

Amúgy meg ha együtt vagytok is lehet csinálni azt amit akarsz, csak ugye attól még ott van veled, a közeledben.


Én azt sajnálom, hogy azok a dolgok amik olyan új és szép dolgok, mint a szerelmes üzenetek, röpke hívások, az az egész átalakul. 1 év után hát érthető, hogy nem olyan mint az elején, jobban ismerjük már egymást meg minden, de nekem hiányzik az a lelkesedés ami akkor volt. Vagyis én ugyanolyan lelkes vagyok ami a romantikus dolgokat illeti, de a páromnál ez azért már egy kicsit halványodott.

2013. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A külön töltött idő kell, de mondjuk szerintem nem az együtt alvás rovására.

Mi azonnal összeköltöztünk, és azóta egyetlen éjszakát töltöttünk csak külön, amikor elutaztam. Azt igényeljük, hogy néha külön lehessünk, de ehhez bőven elég csak valamelyikünknek átmenni a másik szobába. De ha egy helyen vagyunk, akkor se lógunk folyton egymáson.

2013. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!