Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókolt. Háromszor is! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt. Háromszor is! De azt mondta, nem jelentett neki semmit, de ahhoz túlságosan élvezte! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam egy sráccal, hogy elmondjam, régóta sokkal többet érzek mint barátság. Egyáltalán nem fogta fel, aznap este is arról írogatott, hogy kiket fog fölszedni este a buliban. Viszont séta közben mondta, hogy én kicsi vagyok hozzá (ami talán igaz is, merthogy ő 19 én meg 14) és hogy nem lehet köztünk semmi, de annyira jó barátja vagyok, hogy velem sose tudná azt megtenni, hogy kihasznál és faképnél hagy. Ezután megálltunk a városban, és tovább beszélgettünk. Akkor mondta, hogy őt ok nélkül b*szogatják, hogy miket művel a "kislányokkal". Pedig, én is tanúsíthatom, hogy semmit az ég világon! Volt pár félreérthető helyzet, gondolom arra értette a tanárunk. És akkor mondta, hogy ha eddig ok nélkül, akkor most ő adna rá okot. És megcsókolt. Aztán a beszélgetés közben még egyszer. És elköszönésnél is. Az arcára adtam volna puszit, de ő elfordította a fejét, és a szájára adtam. Hihetetlenül jó volt vele csókolózni! Csak sajnos félek, hogy soha többet nem lesz még egy ilyen alkalom. Szerintetek úgy működhetne ez a "kapcsolat", mint barátság extrákkal? Kérlek, segítsetek!:(

2013. dec. 27. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért csókolt meg?

Azért mert vonzónak tart, de nem mindenkinek kell bármilyen érzelem ahhoz, hogy megcsókolja a másikat, vagy szexeljen vele! Kedvel barátilag, de nem szerelmes beléd!

És igaza van, 14 évesen még teljesen más neked az élet, mint ami neki. És ő sokkal józanabbul gondolkozik, mint te. Tudja, hogy normális kapcsolat ebből most úgysem lenne. És bár kedvel, szépnek tart, ezért csókolt meg, de nem akar veled játszani, nem akar többet és ezt közölte is.

Felejtsd őt el!

2013. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Húha. Elfelejteni... Tudom, hogy mi kell ahhoz, hogy el tudjak valakit felejteni nagyon hamar. Egy hatalmas csalódás. Voltam már így, sok sráccal. Csak egy hatalmas csalódás kell, vagy hogy eszméletlenül megbántson. Akkor csak pár hónap az egész, mert az agyamban minden kis dolgot összerakok, összeesküvés elméleteket gyártok, és kész. De így. Az életbe nem bántott még meg...
2013. dec. 27. 12:50
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak, az a gáz még, hogy heti 1 alkalommal látom, akár tetszik, akár nem, ugyanis az a hely a világ legjobb helye(nekem) és ott mindig jól érzem magam. A hét 168 órájából ott 3 órát végre boldog vagyok... De akkor úgy néz ki, nem megyek oda pár hétig.
2013. dec. 27. 12:52
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ravasz róka ez a gyerek. Én is íg szoktam hülyíteni a kislányokat, akiket meg akarok dugni. Örülj, hogy votlam rendes felfedni mire megy ki a játék. Napi jó cselekedet pipa! ^^
2013. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!