Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távszerelem - ez az új divat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távszerelem - ez az új divat?

Figyelt kérdés

Tizennégy év házasság után elváltam. Emiatt elszokta a társkereséstől. Nagyon meglepett, hogy míg régen a szerelmes párok naponta, kétnaponta találkoztak egymással, egyre csak azokat a férfiakat fogom ki. akik a kezdeti pár napban nagyon nyomulnak, majd meg fojtanak, de miután bennem is elindult a kötődés, hanyagolnak. Volt egy rövid kapcsolatom, Budapest másik pontján lakott. A kezdeti fellángolás után már csak kéthetente akart látni személyesen. Majd mindennap írt, rövid levélkéket, időnként fel is hívott. Ha rájött a szexelhetnék, webkamerára hívott, hogy ott mutogassunk egymásnak. A randikat különböző ürügyekre hivatkozva (túlóra ,beteg a gyereke) lemondta. Végül meguntam, és én szakította vele, mert szerintem ez inkább netes szexhaverság, nem szerelmi kapcsolat.

Most megismertem egy nagyon rendesnek tűnő férfit. A tenyerén hordott eddig, már az összeköltözésről is beszélt - de az utóbbi napokban ő is kezdi a randit elnapolni - egyébként kerületen belüli, pár utcán túl lakik. Mindennap ír, hív, vagy chatelünk tíz percig - de nagy szükségem lenne a gyakoribb személyes találkozókra, ami lehet csupán napi egy órácska is, ahol beszélgethetünk, megérinthetjük egymást.


Kérdem én: ez most világjelenség, vagy csak én fogtam ki a személyes kapcsolatot kerülő férfiakat?

Szerintetek egy kapcsolat elején heti hány nap személyes találkozó az ideális? Vagy az a normális, hogy szinte minden neten zajlik? Ma már nem fontos a személyes kontaktus egy párkapcsolatban? Tudom, mindenkinek fontos a munka, de aki találkozni szeretne a másikkal, az szerinte megoldja.


Mi a véleményetek erről?


36/N



2014. jan. 2. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy munka és egyéb dolgok mellett még utazgatni is hááát.

Nem azt mondom,hogy nem lehet megtenni.Csak a mostani rendszer az átlag embernek nem nagyon kedvez.

2014. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, szerintem csak neked sikerült ilyeneket kifognod. Az én párom például nagyon igényli, hogy sűrűn találkozzunk, és igyekszünk mindketten megoldani, hogy ez így is legyen. De általában 3-4 naponta tudunk összehozni 1-1 talit. Bár olyankor 1-2 napot teljes egészében együtt töltünk
2014. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol normális, hogy az elején több találkozó, amíg izgalmasabb a dolgok, amíg még nem ismerik egymást a felek, aztán meg beáll egy ritkább szintre.
2014. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, de amúgy tényleg az van, hogy sok félék vagyunk. Te kettőt ismertél meg eddig a sok százezer férfiből aki budapesten él.
2014. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom 200km-re lakik tőlem, mégis gyakrabban látom. :D

Szerintem csak ilyeneket fogtál ki.


Tudod, mindenkinek arra van ideje, amire szán. Ha valahogy mindig csak a szexre van idő, akkor igen, azért, mert ott ennél többre nem tartanak. Sajnos van ilyen.

2014. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:
Félve kérdezem meg: Arra nem gondoltál, hogy esetleg ez azért fordulhat elő sorozatosan, mert mihelyst jobban megismertétek egymást, mindegyik talált benned valamit ami miatt már nem volt rád (csak a puncidra) kíváncsi?
2014. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen - erre már én is gondoltam. Az előző kapcsolatom, aki messze lakott, az valóban szex orientált volt, és csak akkor keresett, ha panaszkodni akart, vagy éppen szex kellett neki. De a mostani - ő nem szexorientált, inkább olyan régi vágású férfi. Ő is, én is inkább csendes természetek vagyunk. Rám unt volna? Pedig - ha nem is vagyok viccmesélő szószátyár, de szinte minden témához hozzá szoktam szólni, figyelek rá maximálisan. Mikor együtt vagyunk, nagyon bújik hozzám, a kedvembe jár, érezteti velem, hogy szeret (bár nem a szavak embere)- de nem értem, miért nem hiányzik neki egy-egy rövid, esti séta a kedvesével...:(

Én meg nagyon hiányzom a személyes kontaktust, a figyelmet . Na, ez van. Lehet, csak én fogom ki. Na jó, még csak egy hónapja vagyunk együtt...

2014. jan. 22. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!