Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normalis? Mit csinaljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mit csinaljak, hagyjam el?

Figyelt kérdés

18 vagyok, a baratom 19, 2 eve vagyunk egyutt. Van sok tetkoja, igy nem lepett meg, hogy ujra varatott, de amikor meglattam, megallt bennem az uto : a felkarja belso reszere(szoval nem igazan latszik, de azert megis...) tetovaltatott egy horogkeresztet(!!!). Kerdeztem, hogy ez megis micsoda, erre azt mondta, semmi jelentosege nincs, csak egyszeruen tetszett neki.

Egyebkent pontosan tisztaban van vele, hogy zsido szarmazasu vagyok, a dedszuleim Auschwitzban haltak meg, tudja, hogy mennyire faj ez a tema nekem, csak szerintem undorito es felhaborito, hogy ilyet csinal?? Szerintetek ez indok arra, hogy elhagyjam? Vagy mit tegyek?

N.



2014. jan. 14. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te sem vagy sokkal alaposabb, mert a szvasztikát már jó pár ezer évvel a rómaiak előtt is használták Ázsiában. Ráadásul a rómaiaknál sosem volt szimbólum, csak díszítőelem.
2014. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

a svastika egy hindu vallasi elem ami a napot jelkepezi!!

ugyanugy mint az "arja" kaszt!!

uthar pradesh allamban van a joreszuk!

2014. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Es? Most ugy oszinten, ha meglatsz valahol egy horogkeresztet, ki ne talald, hogy az azsiaiak meg a romaiak jutnak eszedbe es nem hitler!!
2014. jan. 17. 07:49
 14/15 anonim válasza:
47%
két lehetőség van szerintem h vagy hülye a nőd és tényleg nem tudja mit csinált meg mit jelent (mert vannak nagyon hülye nők akiknek halvány lila fogalmuk sincs szinte semmiről) akkor sztem bocsánatos bűn ha megfelel neked egy üres fejű némber társnak akkor maradj vele bár ezzel a típussal az a baj h nem tud mérlegelni és nagy hülyeségeket csinál de mindezt pusztán azért mert nincs esze egy csepp se.... a másik lehetőség meg tudja h mi az és mégis akkor meg nem igazán értem miért van még mindig veled ha tulajdonképpen utál... mert ezzel azt fejezi ki... amúgy ja igazad van amit utólag mondtál h egy horogkeresztről nem Ázsia meg Róma fog az emberek eszébe jutni először.... amúgy nem vagyok zsidó de megértelek
2014. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 De La Cruse ***** válasza:
0%

Ne hagyd el.

Addig teperj amíg le nem szedeti.

Mellette szerettesd meg vele a zsidóságodat.

Ne veszekedéssel meg Delilai módszerekkel verd agyon hanem a kedvességeddel és a szerelmeddel hass rá.

2019. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!